Neler Yeni
  • Sticker dağıtımlarımız başlamıştır. Sticker talebinde bulunmak için buraya tıklayınız.

Astra J için İzmir den yardım - destek :)

burhancoskunirmak

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel Astra J Kasa
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Enjoy Active
Model Yılı
2015
Merhaba ,

Sonunda bir astra J kasa sahibi oldum , İzmir Karşıyaka MAvişehirdeyim.
Öncelikle araca krom cita ve jant düşünüyorum. Aracım 2015 Enjoy Active. JAnt ile beraber lastikleri de yenilemeyi dusunuyorum. Belki arka tarafa krom cift egzozda fena olmaz :)
Sonraki aşamalarda uygunluk durumuna da baglı olarak servisin 2500 lira istedigi ( ARTKIY) multimedya sistemi + geri gorus kamerası.
Aracın yüksekliği aynı kalacak lastık ve jant fikirlerini bu dogrultuda verebilirseniz memnun olurum.

Ekli dosyalar

• 80.4 KB Görüntüleme: 21
  • 96.3 KB Görüntüleme: 21
  • 32.4 KB Görüntüleme: 21
  • 50.4 KB Görüntüleme: 25
Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Ben klasik seven bir insanım ancak OPC jantlar çok hoşuma gidiyor.

astra-j-opc.jpg

Ad Soyad
Murat gülcan
Araç
Opel astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2015
Aramıza hoşgeldiniz medya galeri bölümünden hoşunuza gidecek araçlar var bakabilirsiniz

u.uçar

VIP Üye
Ad Soyad
Ufuk
Araç
O.Astra Sedan 1,6 l
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Design
Model Yılı
2017
Merhaba ,

Sonunda bir astra J kasa sahibi oldum , İzmir Karşıyaka MAvişehirdeyim.
Öncelikle araca krom cita ve jant düşünüyorum.
Foruma hoşgeldiniz. Ben de krom aksesuarlar konusunda bilgi vereyim, kendi aracıma ilk aldığımda taktırmıştım, gayet memnunum. Linki aşağıda.

Krom Aksesuarlar

burhancoskunirmak

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel Astra J Kasa
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Enjoy Active
Model Yılı
2015
Herkese cok tesekkur ederim, ilginiz ve verdiginiz bilgiler icin. Ozelden yada buradan kalite - fiyat bilgilendirmesi de yapabilir misiniz rica etsem

Ad Soyad
Murat gülcan
Araç
Opel astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2015
Komple body kıt ve 4 çıkışlı aktif egzoz seti 1600 lira kampanyadan yaptırmıştım

Ergün

VIP Üye
Ad Soyad
Ergün u.
Araç
Astra j hb
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Navigasyon için benim favorim cyclone Tesla (nette 3350tl fiyat gördüm) biraz tuzludur kendisi ama bizim arabaya mükemmel yakışıyor.
Krom çıtalar için s-dizayn öneririm ben daha kaliteli geldi bana.
Lastiklerde AB etiket değerlerine ve üretim tarihine dikkat et hocam (Dunlop fm800 aldım ben geçen yaz 300lira).
Cam filmi yoksa onu önerebilirim araç koyu renk çok fayda görürsün.

burhancoskunirmak

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel Astra J Kasa
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Enjoy Active
Model Yılı
2015
Komple body kıt ve 4 çıkışlı aktif egzoz seti 1600 lira kampanyadan yaptırmıştım
Hocam ne zaman yaptırmıştın? İzmir de doğru mu?

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

Navigasyon için benim favorim cyclone Tesla (nette 3350tl fiyat gördüm) biraz tuzludur kendisi ama bizim arabaya mükemmel yakışıyor.
Krom çıtalar için s-dizayn öneririm ben daha kaliteli geldi bana.
Lastiklerde AB etiket değerlerine ve üretim tarihine dikkat et hocam (Dunlop fm800 aldım ben geçen yaz 300lira).
Cam filmi yoksa onu önerebilirim araç koyu renk çok fayda görürsün.
İzmir Opel Artkıy da 2500 lira dediler ama cyclone tesla mı bilmiyorum onu öğrenirim, arka camlar kendinden karartılı zaten onler için tavsiyenizi düşüneceğim.Mantıklı aslanda koyu renkte patlama yapabilir iyi de olur.
Krom çıta için sagolsunlar link atmışlardı oradan bakıp sipariş geçeceğim fakat bunları taktıracağım yer bulmakta gerek güzel işçiliği olan bir yer , İzmir de varsa bilinen yerler daha iyi olur aslında , o yüzden İzmir i konu başlığına da ekledim ;)

Son düzenleme:
Ad Soyad
Murat gülcan
Araç
Opel astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2015

İzmir Opel Artkıy da 2500 lira dediler ama cyclone tesla mı bilmiyorum onu öğrenirim, arka camlar kendinden karartılı zaten onler için tavsiyenizi düşüneceğim.Mantıklı aslanda koyu renkte patlama yapabilir iyi de olur.
Krom çıta için sagolsunlar link atmışlardı oradan bakıp sipariş geçeceğim fakat bunları taktıracağım yer bulmakta gerek güzel işçiliği olan bir yer , İzmir de varsa bilinen yerler daha iyi olur aslında , o yüzden İzmir i konu başlığına da ekledim ;)
Yok hocam İstanbul odak dynamics servis te yaptırdım

Ergün

VIP Üye
Ad Soyad
Ergün u.
Araç
Astra j hb
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012

Tesla değildir bunun farkı 12 inç gibi bir şey olması.

Ekli dosyalar

Entigin

VIP Üye
Ad Soyad
Engin Bey
Araç
Opel Astra Sedan
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2014
Tesla değildir bunun farkı 12 inç gibi bir şey olması.
Öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun, foruma da hoş geldiniz. Benim aracımda necvox platinum var ama bu ekrana bayıldım, nereden alabiliriz ?

Ergün

VIP Üye
Ad Soyad
Ergün u.
Araç
Astra j hb
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun, foruma da hoş geldiniz. Benim aracımda necvox platinum var ama bu ekrana bayıldım, nereden alabiliriz ?
Sitesinde Adana'da bayi göremedim. Instagram'da resmi hesabı var video, foto vs. ayrıntılı bakılabilir Adana için bilgi alabilirsiniz.

burhancoskunirmak

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel Astra J Kasa
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Enjoy Active
Model Yılı
2015
Güncel , halen İzmir için geri dönüş ve fikirlerinizi bekliyorum.

burhancoskunirmak

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel Astra J Kasa
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Enjoy Active
Model Yılı
2015
Arkadaslar bu forum cok hızlı basladı sagolsun bırkac arkadas yonlendırdı fakat sonra ses cıkmadı acaba burası mı aktıf degıl ? facebook yada ınstagram mı daha aktıf ???
İstediklerim sadece izmirde krom çıta, çift egzoz uygulaması ve çelik jant uygulaması önerileri izmirde nerede yaptırabilirim ve fyat - kalite kıyaslaması. Türkiye de en geniş ağ izmirde astra için fakat ben sorunca takıldı sanırım :)

Ad Soyad
Murat gülcan
Araç
Opel astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2015
Hocam size izmirden olan üyelerimiz doğru tercih sunacaktır fakat bu aralar İzmir üyelerimiz foruma giriş yapmadılar siz bir kaç yerden fiyat alın bizde burdan size yorum yapalım size iyi mi kötü mü bilgi verelim

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Arkadaslar bu forum cok hızlı basladı sagolsun bırkac arkadas yonlendırdı fakat sonra ses cıkmadı acaba burası mı aktıf degıl ? facebook yada ınstagram mı daha aktıf ???
İstediklerim sadece izmirde krom çıta, çift egzoz uygulaması ve çelik jant uygulaması önerileri izmirde nerede yaptırabilirim ve fyat - kalite kıyaslaması. Türkiye de en geniş ağ izmirde astra için fakat ben sorunca takıldı sanırım :)
Est. hocam gönlümüz isterki sizi nokta atışı bir yere gönderelim ancak kendi kullanmadığımız bir ürünü veya işyerini size nasıl önerebiliriz. Bunun için biz sadece internetten gördüklerimizi yazarız karar mekanizması sizsiniz. Bu durumda izmirde bu konuda konuşulduğu şekilde aklınıza yatan ürünlerden alırsanız siz bize yazın, bu şekilde izmirden gelen üyelerimize sizin sayenizde fikirler verelim hocam. İnş. aklımdan geçenleri size tam olarak aktarabilmişimdir. Keşke izmirde olsaydıkta deneyebildiğimiz işyerleri vb olsaydı. Saygılarımı sunuyorum hayırlı ramazanlar. :)

burhancoskunirmak

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel Astra J Kasa
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Enjoy Active
Model Yılı
2015
bende gordum ama izmirde bulamıyorum . Montaj fiyatı dahil izmir subeleri var mı ?

Entegre

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Uğur
Araç
Astra J
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Enjoy Active