Yedek parça

celik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra(2000) sağ Ayna (cam) için 3 yere fiyat sordum 3 ayrı fiyat aldım, 65 - 85 - 130 :(

sorun servislerdemi yoksa orjinal yedek parçayı servislerin dışında

ithal edenlerdemi var? :confused:

(daha ucuzunu bilen varsa yardımcı olsun.):rolleyes:

heart_breaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz de astra f ayna (tamamı) kırıldı değiştirdik. bize de 2 fiyat sundular 30 (yan sanayii) 130 (orjinal). ama aynalar arasında fark yokdu ayna camı haricinde.Ve servisden almadık.normal sanayii parçacılarından.

policeman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım yanlış anlamadıysam ayna camın kırılmış sanırm. Benimde başıma geldi aynı senin gibi fiyatlar çok abartılı geldi. bende gidip oto camcısı arkadaşımdan yardım istedim. bana aynı ebat ve renkte bir ayna camı bulup kesti şimdi onu kullanıyorum orjinali gibi. hemde fiyat 5 ytl verdim. bence dene tavsiye ederim.

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
110 opel orjinal liste fiyatı var. 130 diyen uçmuş. Yan sanayiside 65 civarlarında ama 3aşağı beş yukarı oynayabilir. Yan sanayi alıp takabilirsin.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede kaliteli ayna-cam kestirmek mantıklı.Yansanayii Astra F aynası Kadett lerle aynı diye biliyorum.Mekanik ayar kısmında felan fark varmı Yezocan?Benim sol ayna içi titriyor hafiften.Yansanayii alsammı acaba?

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam kestirmek çok cazip görünüyor ancak ayna ısıtmasına veya hareketine aynı şekilde devam edebiliyormu?

policeman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ayna ısıtma yok ama harekette herhangi bir sorun yaşamıyorum. zaten ayna camını tutan aynadan biraz daha ufak bir tabla var altında orjinal ayna şeklinde kesip üzerine özel bir yapıştırıcıyla yapıştırıyorlar.

heart_breaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
policeman' Alıntı:
arkadaşım yanlış anlamadıysam ayna camın kırılmış sanırm. Benimde başıma geldi aynı senin gibi fiyatlar çok abartılı geldi. bende gidip oto camcısı arkadaşımdan yardım istedim. bana aynı ebat ve renkte bir ayna camı bulup kesti şimdi onu kullanıyorum orjinali gibi. hemde fiyat 5 ytl verdim. bence dene tavsiye ederim.

yok ayna camı değildi sadece. tamamıydı.

heart_breaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yezocan' Alıntı:
110 opel orjinal liste fiyatı var. 130 diyen uçmuş. Yan sanayiside 65 civarlarında ama 3aşağı beş yukarı oynayabilir. Yan sanayi alıp takabilirsin.

valla ablası bilmiyorum:( . burda o fiyatı verdiler.ama şehir farkı olabilir belki (naklliye kargo vs.)