Orta Kolçak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xenonx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya özellikle serwisteki arkadaşıma soruyorum orta kolçak taktırmak için serwise gittim 450 milyon dediler bana çoook pahalı geldi sonra ankara iskitlerde bi oto aksesuarcısına gittim 30 milyona güzel bi kolçak begendim tabiki kalite farkı war biliyorum ama bukadarda fark olmamalı....neyse o begendigim kolçakların hiçbiri astra ya uymadı wites çok alçakta kalıyo degiştirirken zorlanıyorum oyüzden taktırmadım acaba o pahalı olan kolaçkta da aynı şey oluyomu denetmedim ?

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra koldayama orjinal irmscher dir dolayısıyla biraz pahalı bende aynı dertten muzdarip im ve beklemedeyim buarada astra hangi model benim bahsettigim G kasa

xenonx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra 1.3 cdtı kullanıyorum arkadaşım ama wites çok alçak diger arabalara göre oyüzden olmuyo orjinalini çok mrk ediyorum

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende taktirmak istiorum ama kapsamli bir arastirma yapamadim
sadece yazin yazlikta iken mersindeki opel servisine arkadasim sordugumda 180 ytl gibi bir fiyat solemisler yanlis hatirlamiyorsam...

xenonx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte onlar çeşit çeşit 180 olan en küçügüdür.şöyle dikdörtgen şeklinde olanlar pahalı geçen hafta 450 milyona baktım serwiste ama almadan önce bi bakın wites degiştirmede yada el frenini indirmede zorlanıyomusunuz bende mrk ediyorum walla

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞIM opel yetkili servislerinde kulanılan bütün aksesuarlar daha önceden test edilip kullanıma sunulan parçalardır için rahat olsun
sayısız araca montaj yaptık müşteri şikayeti yoktur

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bana da orjinalinin fiyatı çok yüksek geldiği için aksesuarcıdan aldığım 25 ytl lik kolçağı 5 ytl ye sanayide bi arkadaşa taktırttım.Ama taban döşemesi yerine el freni ve ortadaki küçük cep gibi kısımın yanlarından monteledi.Ama gayet sağlam oldu denedim.Tabiki orjinal gibi olmaz ama estetik olarak çok hoş oldu.Ayrıca özellikle uzun yolda çok büyük rahatlık ve kolaylık sağlıyo.önceki arabama da taktırmıştım alıştığım için midir nedir ilk etapta baya tuhaf geldi bu aracımda.En son taktırdım,markası da team Racing mi neydi hatırlamıyorum şimdi.Keşke dijital makina burda olsa da fotoğraf koysaydım ...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b nin ki kısa geliyodu. değiştirdim ama tamamen peder beyin üretimi fotosu olsaydı koyardım ama yok. biraz uzun olduğu için el frenini çekmek zor oluyo ama el frenini hiç kullanmıyorum bu yüzden sorun olmuyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...