Neler Yeni
  • Sticker dağıtımlarımız başlamıştır. Sticker talebinde bulunmak için buraya tıklayınız.

Astra J Led Far Ne Takılabilir? (Merceksiz Far)

Ege_s35

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ege Sevindi
Araç
Astra J 1.6 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport + Style
Model Yılı
2014
Araçla beraber olduğum geçen 5 yıl içerisinde artık orijinal halojen ampuller zayıflamaya başladı. Hatta zayıfladı. Yağmur yağınca sis açmadan önümü göremez hale geldim bile denilebilir. Ben araca yeni ampul takmak iatiyorum ama halojeb takarsam istediğim renk olmayacak. O yüzden led takmaya karar verdim. Fakat en iyi led hangisidir? Led arıza lambası yakar mı? Röle ister mi? Vizeden geçer mi? Bu sorulara cevap bulamadım.

Aklımda Philips'in X-treme ultinon ledleri var. Sizin önerileriniz nelerdir?Screenshot_20190212-212024.png

Ege_s35

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ege Sevindi
Araç
Astra J 1.6 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport + Style
Model Yılı
2014
Bir de led farlar yağmurda çok kötüler deniyor. Akşam da hiçbir yeri gösteremezler deniyor. Bu doğru mu?

Hasip

Admin
Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Hocam bir önceki aracımda beyaz-mavi renk zenon vardı. Yağmurlu havalarda resmen kör gibiydim :(

turkfatih

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Fatih Öztürk
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2013
Önceki aracımın farları iyi göstermiyor diye led taktım ama yağmurlu havalarda ne yazık ki verimli değil tani Astra da daha deneme şansım olmadı aracı alalı 1 hafta oldu kullanan arkadaşlar yorumlarıyla bilgilenirebilirler bizleri.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi