meriva mı city plus mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

topaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba
foruma yeni üye oldum.arabamı değiştirmek istiyorum.bayağı zamandır araştırma yapıyorum.aradıklarımda ortak özellik dizel olması çünkü esnafım.
şimdiye kadar hyundai matrix reno kangoo fiat doblo ford fusion araştırdım.
fiyatları birbirine yakın sonra aklıma opel geldi daha doğrusu pahalıdır diye hiç bakmamıştım.sorra sitesine girdim fiyatları gayet iyi olduğunu gördüm.:eek:
fakat meriva ile combo cityplus arasında kararsız kaldım.kalabalık bir ailem var.bende şu an reno 19 var arkayı fulleyip bagajıda doldurduğum zaman löngadak çöküyor giderken gacır gucur ses geliyor.onun içinhem aile arabası hem ticet için kullanışlı (ağır yüküm olmuyor elektronikle uğraşıyorum) olabilecek hangisidir acaba tavsiyeniz nedir yardımcı olursanız sevinirim.

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
galeride combo cityplus inceledim o'ı 29.000ytl dediler araç 1,3 dizel full çok hoşuma gitti tek kapı arabadan ona geçecektim az daha

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.7 CDTI Common Rail Dizel motoru, radyo / kasetçaları, arkada üç kişilik yolcu koltuğu, standart ABS, çift sürgülü kapısı ve opsiyonel klima...

İşiniz ve aileniz ise ortada Meriva biraz daha uzak kalır size gibime geliyor. tabiki tercih sebebi.

1.3 CDTI ve 1.7 CDTI motor seçenekleri ile COMBO bence bir adım öne çıkar diğer baktığınız modellerden.

Eğer yüklenip de çıkıyorsanız yola; 1.7CDTI ideal olacaktır...

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence en iyisi ikisini de boş verip Zafira alın derim, sınırları biraz daha zorlarsınız ancak, kalabalık ailelerin arabası.

Son karar sizin tabi :)

Herşey bi yana esnaf olduğunuzu belirtmişsiniz o zaman CityPlus akıllıca bi seçim olurdu.

topaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum zafira güzelde fiyatıda :D bütçemizi aşıyor

nkaymak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meriva gayet hoş ve içi kullanışlı dışarıdan bakıldığında küçük gibi görünüyor ama içi çok geniş, benim yeni merivam(njoy) var 1.6 tek sorunum motorundan yeterli performans alamadım yada bana öyle gelmiştir. 1.3 dizelini de performansı iyi değildir diye almamıştım

corsa_tolga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
combo city plus birçok tanıdığımda var arabayı iyi biliyorum corsada olduğu gibi direksiyon kutusu haricinde hiçbir kronik sorunu yok onu da zaten garantiden değişiyorlar.ozellikle spor paketlileri çok şık ve kullanışlı.Alırsan siyahını tavsiye ederim mukemmel duruo...

topaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon kutusu sorunu nedir birkaç defa duydum ama

corsa_tolga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insanın sinirlerini oynatır bozuk yolda veya herhangibr kasiste berbat bi tıkırtı yapar direksiyon.İlk servise bu sorunla gittiğinde direksiyon mafsalını değiştiriyorlar sorun tekrarlarsa kutuyu komple değiştiriyorlar sonra tekrarlamıyor zzaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...