Ankara icin lastik bilgileri

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ileride olur ankarada yasayan bir uye lastik degismek ister buradan bulsun.
Ki şuan ben o kişilerden biriyim:)

-Ankarada uygun fiyatlı iyi lastik alabilecegimiz bir yer bilen varmı?
-Varsa ne almamızı tavsiye edersiniz?

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Şaşmazda Michelinci Bilal ustaya git , rot balans, sökme takma ve çeşitli marka lastik satımı.. büyük bir yer ustayı, çalışanların koşturmasını izlersen anlarsın. Fiyat ve taksit konusunda da yardım ederler

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah ..peki çıkma lastikde olurmu bu 2 yerde

gateway

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 2 ay internet(ozellikle Turk, alman ve ingiliz siteleri ve formları) arastırması, 2 hafta da bizzat bayi gezerek yaptıgım araştırma sonucu kış lastiği olarak Good Year UG7 91H aldım. liste fiyatı 205. aldıgım fiyat kdv dahil peşin 155 TL. (91T kalmamıştı) Üretim tarihi de cok yeni. Zaten UG7 2006 da piyasaya cıktı. Michelin de guzel ama isim yuzunden gereksiz pahalı, Kumho ucuz ama kısa vadeli bir lastik. Aldıgım yer Kazım Karabekirde Tunahanlar.

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gateway' Alıntı:
yaklaşık 2 ay internet(ozellikle Turk, alman ve ingiliz siteleri ve formları) arastırması, 2 hafta da bizzat bayi gezerek yaptıgım araştırma sonucu kış lastiği olarak Good Year UG7 91H aldım. liste fiyatı 205. aldıgım fiyat kdv dahil peşin 155 TL. (91T kalmamıştı) Üretim tarihi de cok yeni. Zaten UG7 2006 da piyasaya cıktı. Michelin de guzel ama isim yuzunden gereksiz pahalı, Kumho ucuz ama kısa vadeli bir lastik. Aldıgım yer Kazım Karabekirde Tunahanlar.

eyyvallah ..valla cok faydalı bilgiler geliyor varolun

burak911

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 1997 Opel Vectra B var.Uzun araştırmalardan sonra 4 mevsim kullanma özelliğide olan kış lastiği Toyo Vario V2 almaya karar verdim.İskitlerde bir lastik bayiinden 90 YTL'ye anlaştım.4 adet 360 YTL.Sök-tak-rot-balans vs hepsi dahil.4 tanede taksit yaptı.Yazlıklarıda depo'da saklattım.

Lastikci çocuk ne takıyoruz dedi değiştirmeye geldi.Toyo Vario V2 dedim.Neden dedi, inceledim güzel lastik fiyatıda uygun, 1-2 kişide tavsiye etti dedim.

Abi bana sorarsan Bridgestone B330 EVO'yu sana öneririm dedi.4 mevsim özellikle ıslak zemin performansı çok iyi, taksiciler çok tercih ediyor dedi.
Hem Bridgestone, bridgestone'dur dedi.Benim için sorun yok siz neyi isterseniz onu takarız ama bana sorarsan Bridgestone B330'u al dedi.

Kafam karıştı.Düşündüm.Karda buzda arabayı çıkarmıyorum bana özellikle yağmur ve kuru'da iyi lastik lazım.Norveç'tede yaşamıyorum.Çocuk doğru söylüyor.

Bende B330'u almaya karar verdim.Tanesi 95 YTL'den 4 tane aldım.4 de taksit yaptı.

Ne dersiniz, iyi yapmış mıyım?

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çok güzel yapmışsın güle güle kullan. Aldığın lastikler piyasada tutulmaya başladı . Hayırlı olsun.:pon:

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
b330 tutulmaya başlandı cidden
sevgili burak bu işi nerde yaptıgını soylersen daha bi paylaşım ruhuna uygun olur burada yazdıklarımız sanırım..

burak911

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elbette, hemen tarif edeyim.Yanlış anlaşılma olmasın ilk defa gidiyorum buraya, arkadaşı tanımıyorum, reklam yapıyorsun demesin kimse.

ÖzDüzgün Otomotiv, Turgut Özal Bul. İskitler Cad. No:56/20.Tel:384 15 06.
Konya Yolu'nda aşağı inip Samsun istikametine giderken Migros Köprüsünü geçince ana cadde üzerinde ileride sağda.

Adı Fatih'ti yanlış hatırlamıyorsam arkadaşın.

Bu arada Bridgestone kampanya başlatmış, Yol yardımı diye birşey.Her ne sebeple aracınız yolda kalırsa (hareket edemeyecek şekilde) ücretsiz çekici gönderiyorlarmış...