• Sticker dağıtımlarımız başlamıştır. Sticker talebinde bulunmak için buraya tıklayınız.
Kaynak ikonu

Astra J Yağmur Sensörü Nasıl Çalışır

Hasip

Admin

Hasip Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Astra J Yağmur Sensörü Nasıl Çalışır - Astra J yağmur sensörü hakkında bilgilendirme yazısı

Arkadaşlar başta Astra J olmak üzere Opel tarafından üretilen nerdeyse bütün modellerin Yağmur Sensörü anlatacağım şekilde çalışmaktadır. Sistemin aslında çalıştırılması oldukça kolaydır, Silecek kolları normalde 3 modda çalışırlar. Bu modlar yavaş - orta ve hızlı şeklindedir. Yağmur sensörü olan araçlarda bu mod sayısı dörde çıkmaktadır. Yağmur Sensörü Aktif - Yavaş - Orta ve Hızlı şeklinde. Kısacası yapmanız gereken hareket silecek kolunu bir kademe yukarıya kaldırmaktır. Bu şekilde...
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

emre0834

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba bende forumda yeniyim ve astra j aracım var yağmur sknsuru çalışmıyor sanırım benimde ki ayarı falan birsey varmi bilmiyorum

ege621

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba bende forumda yeniyim ve astra j aracım var yağmur sknsuru çalışmıyor sanırım benimde ki ayarı falan birsey varmi bilmiyorum
Ön camınız değiştiyse o yüzden olabilir. Genelde camı değiştirince sensörü düzgün takmıyorlar ya da jelini tazelemiyorlar. Bende de aynı sorun var.

kannn

Teknik Destek Ekibi
Emektar Üye
sensör sigortasına bakın ve kolu int konumuna alın arkadaşında dediği gibi eger devreye girmiyor fasıla modunda belir belir li aralıklarla çalışıyor ise cam değişimi olduysa yapar bunu

• Beğen
Tepkiler: ege621

emre0834

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkürler yardım ariniz icin