Neler yeni

Astra j

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hadi özbey
Araç
Astra
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Essentia
Model Yılı
2012
Arkadaşlar herkese merhaba
Forum da yeniyim henüz Aracım yok
Bir konu hakkında size danışmak istiyorum Değerli fikirlerinize ihtiyacım var
2012 model astra j kasa 1.6 edition
Benzin lpg 55000 km
Hasar kaydı değişen boya yok
Bu aracın değeri nedir

barat

VIP Üye
Ad Soyad
Barış Tekin
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2013
Sahibinden ve diger ikinci el araç sitelerinde biraz mesai yapmanizla birlikte kafanizda indirimsiz ortalama bir rakam oluşacaktır. Işte o fiyatın 1.500-2000 TL altına alabilirseniz tadından yenmez. Araç anlattığınız temizlikteyse pazarlık sansiniz azalır. Kolay gelsin.

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hadi özbey
Araç
Astra
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Essentia
Model Yılı
2012
Sahibinden ve diger ikinci el araç sitelerinde biraz mesai yapmanizla birlikte kafanizda indirimsiz ortalama bir rakam oluşacaktır. Işte o fiyatın 1.500-2000 TL altına alabilirseniz tadından yenmez. Araç anlattığınız temizlikteyse pazarlık sansiniz azalır. Kolay gelsin.
İnanın 2 haftadır bakmadığım site kalmadı o kadar karışık ki çözemedim aynı model aynı araba şehirlere göre 4-5 bin fiyat farkı var

barat

VIP Üye
Ad Soyad
Barış Tekin
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2013
İnanın 2 haftadır bakmadığım site kalmadı o kadar karışık ki çözemedim aynı model aynı araba şehirlere göre 4-5 bin fiyat farkı var
Çok haklısınız. Ikinci el araç almak zor iş gerçekten. Aracı görmeyince karşı tarafın yaklaşımını bilmeyince fiyat belirlemek güçleşiyor. Mesela sedan mıdır hb midir, aracin rengi, lastiklerin durumu, servis bakımlı mıdır... Bunlar fiyata etki eden durumlar. Fakat benim ikinci eldeki sizin için bakinca edindiğim izlenim şu: "60.000 in üstüne kesinlikle çıkılmaz, 55.000 in altina da bulunmaz." şeklinde. Alici için makul fiyat 57.000 gibi görünüyor. Ben bu fiyata almaya çalışırdım. Fikir vermek istedim akıl değil. Aman ha siz yine de gönlünüze, kesenize gore hareket edin.☺

black_kolera

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ali saraçoğlu
Araç
opel astra 1.3
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
sport
Model Yılı
2012
Arkadaşlar herkese merhaba
Forum da yeniyim henüz Aracım yok
Bir konu hakkında size danışmak istiyorum Değerli fikirlerinize ihtiyacım var
2012 model astra j kasa 1.6 edition
Benzin lpg 55000 km
Hasar kaydı değişen boya yok
Bu aracın değeri nedir
64-65 den aşağı fiyat söyleyeceklerini düşünmüyorum 60 a alınır şu dönemde

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hadi özbey
Araç
Astra
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Essentia
Model Yılı
2012
Çok haklısınız. Ikinci el araç almak zor iş gerçekten. Aracı görmeyince karşı tarafın yaklaşımını bilmeyince fiyat belirlemek güçleşiyor. Mesela sedan mıdır hb midir, aracin rengi, lastiklerin durumu, servis bakımlı mıdır... Bunlar fiyata etki eden durumlar. Fakat benim ikinci eldeki sizin için bakinca edindiğim izlenim şu: "60.000 in üstüne kesinlikle çıkılmaz, 55.000 in altina da bulunmaz." şeklinde. Alici için makul fiyat 57.000 gibi görünüyor. Ben bu fiyata almaya çalışırdım. Fikir vermek istedim akıl değil. Aman ha siz yine de gönlünüze, kesenize gore hareket edin.☺
Değerli fikirleriniz için Teşekkür ederim
Araç beyaz hb
Lastik durumu %80
Malesef fiyat 60. 000 üstü

Ad Soyad
Cemil ŞEN
Araç
Opel Astra J 1.3 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hadi özbey
Araç
Astra
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Essentia
Model Yılı
2012

Mustafa Feyzi

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2012
Hocam benim nacizane fikrim eğer astra j alacaksanız 1.6 edition yerine sport yada cosmo paketlere bakıp 1.3 cdti yada 1.4t motorlar varsa onlara bakmanız. Bu tamamen benim önerim.

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hadi özbey
Araç
Astra
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Essentia
Model Yılı
2012
Hocam benim nacizane fikrim eğer astra j alacaksanız 1.6 edition yerine sport yada cosmo paketlere bakıp 1.3 cdti yada 1.4t motorlar varsa onlara bakmanız. Bu tamamen benim önerim.
Tşk ederim 1.3 bir önceki Aracımda
Çok sıkıntı yaşadım hele uzun yolda bide yük varsa malesef hem yakıt hem performans üzdü beni
1.4 ile 1.3 arasında pek Bi fark olmaz
Düşüncesiyle bakmadım açıkçası

Ergün

VIP Üye
Ad Soyad
Ergün u.
Araç
Astra j hb
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
2 yıl önce araç 40bin km civarı iken lpgli 2012 1.6 hb siyah. 45bin TL ye aldım benim aracı. ön tampon değişikti sadece. O zaman pahalı bile aldığımı düşünüyorum. Lastikler eğer orijinal ise hocam dişlerine bakmayın bridgestone turanza taş gibi olmuştur ondan hayır beklemeyin.
Bir de yaşı ve verdiğiniz km itibariyle masraflı zamanlara yaklaşıyor (60bin km civarı ise) akü, triger, balatalar vs. gibi alırken bunları da göz önünde bulundurun.

Son düzenleme:

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hadi özbey
Araç
Astra
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Essentia
Model Yılı
2012
2 yıl önce araç 40bin km civarı iken lpgli 2012 1.6 hb siyah. 45bin TL ye aldım benim aracı. ön tampon değişikti sadece. O zaman pahalı bile aldığımı düşünüyorum. Lastikler eğer orijinal ise hocam dişlerine bakmayın bridgestone turanza taş gibi olmuştur ondan hayır beklemeyin.
Bir de yaşı ve verdiğiniz km itibariyle masraflı zamanlara yaklaşıyor (60bin km civarı ise) akü, triger, balatalar vs. gibi alırken bunları da göz önünde bulundurun.
Kesinlikle haklısınız ben pahalı olduğunu kabul ediyorum benim düşüncem 58.000 civarıydı fakat arabayı görünce hem temiz olması hem ilk sahibinden olması beni biraz cezbetti.. 60.000 tl kadar çıkarım diye düşündüm
Ama 62.000 altına kesinlikle vermiyor
Peki siz kullanıcısı olarak memnunmusunuz alınırmı bu araç

Ergün

VIP Üye
Ad Soyad
Ergün u.
Araç
Astra j hb
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Kim ne derse desin ben aracımdan memnunum yılda 2 - 3 kez uzun yol (bursa-antep) yapıyorum daha dün Ankara - Bursa yaptım. Bu zamana kadar bana bir sıkıntı vermedi şükür. Siyah renk en güzel renk olmasına rağmen bir daha almam tek sıkıntım bu.
Yakıt konusunda dün benzinle uzun yol yaptım 6.2 ortalama yakıt tüketimi gördüm ekranda şehir içi için maalesef 10nu görür. Lpgsiz olmaz yani.
Bu arada düzeltme yapıyorum zaman nasıl akmışsa arabayı 32binde almışım şu an 63bin.

Ergün

VIP Üye
Ad Soyad
Ergün u.
Araç
Astra j hb
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
@PRESTİJ hangi ilan hocam bu baktığınz

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hadi özbey
Araç
Astra
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Essentia
Model Yılı
2012
Anladım hocam Edition pakette park sensörü yağmur sensörü yok sanırım

Ergün

VIP Üye
Ad Soyad
Ergün u.
Araç
Astra j hb
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Hasar kaydı olanlara da bakabilirsin hocam misal benim bir kazam var 4200 lira tramer kaskodan yapıldı ön tampon değişti farlardan birisi falan. Opel yetkili servisine yaptırsam bu 10bin olurdu. Sizin verdiğiniz ilanda detay da yok ya al satçı ya da zamanı olmayan birisi. Masrafa gebe bir araç bunu göz önünde bulundurarak ben 60 vermezdim verebileceğiniz rakamı söyleyin ve bekleyin benim tavsiyem. İlan sitelerine genelde 3 5 fazla koyulur.

Ergün

VIP Üye
Ad Soyad
Ergün u.
Araç
Astra j hb
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Anladım hocam Edition pakette park sensörü yağmur sensörü yok sanırım
Evet orijinalde yok ikisi de. Arka park sensörünü eski sahibi taktırmış benim arabaya ucuz bir şey işimi görüyor ;)