2.0 motor vectra ya tüp nasıl olur???? (ACİL)

CenturyVB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracına takanlar çok memnun , takmayanlarda zararlarlı olduğunu , performansı düşürdüğünü , tehlikeli olduğunu falan söylüyor , takıp görmek lazım ;) Şahsi fikrim param olsa taktırırdım :)

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
vectralara kıyamet gibi takılıyor ama dediğim gibi "MONTAJ YAPTIRACAĞINIZ YER ÇOK ÖNEMLİ" yani onaylı adam akılıı birine taktırmanız gerekiyor ,ankarada 3-4 tane güzel yer var zaten millet ne arabalara taktıryor bi görseniz :eek: ayrıca ecotech motorla herhangi bir uyumsuzluğu söz konusu değil önceden de dedğim gibi alman arabalarıyla çok uyumlu hatta şunu rahatça diyebilirim ,passat 1 , vectra 2 uyum sıralamasında ayrıca % 50 tasarruf garanti ediliyor çünkü benzin değerlerinin aynısı o kitin beynine yükleniyor ve böylece gazı da benzin gibi gönderiyor enjeksiyonlara ,hatta bu konuyla ilgili nette forumlarda oldukça detaylı kullancı görüşleri var ;)

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hepinize tek tek tşk ederim allah razı olsun çoğunluk taktırmadan yana :D:D
ama 2.0 motor alırsam taktırırım şu an çok kararsızım arkadaşlar 1.6 mı yoksa 2.0 mi diye inş ilerleyen zaman göstercek bunu
Nasip olursa alırsam mutlaka arabacığımı yayınlaycam sitede :) benim gönlümde 2.0motor da
neden derseniz konfor be kardeşim :D Bide full+full

Sağlıcakla kalın
SAYGILAR....

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abiler jkonuyu bölmek için değil ama benim burada mesajım vardı yaw.Silinmiş.Anlamadım

omegacı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla birader ben emülatörlü (brc) taktırdım 90 model omega 2000 gls araba... beş para etmez gazlı sistemi tavsiye etmem
gazlıyken takur tukur motordan ses gelir vs bi türlü ayar tutmaz ;)

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bence bu işi ehline yani taksici esnafına sor arkadaşım sen.onlar bu LPG işinin ciğerinden anlarlar

xbaronnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracım 99 opel vectra GLS 2000 motor ve LPg taktırdım sorunsuz ve gerekli bence . ama babanızın benzinliği varsa gerek yok derim :)

corsa_tolga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaf abiler bizim peder beyde 98 omega var 2,5 v6 6ay once onada taktık şu yeni teknoloji lpg den arabanın içine etti!O v6 motorun performasının nasıl o kadar düştüğüne ben akıl sır erdiremedim vermedik arıza lambasıda kalmadı!Araba arkasını kaldıramıo rampada falan sesi bile acayip değişti arabanın ve acayip yağ yakmaya başladı.Rezil edio bizi uzun yolda arabanın kimyası bozuldu yaf!Yazık etmeyin arkadaşlar opelinize modeli ne olursa olsun..Az daha bekleyin dizel alın!Ciahanbey karedşim 2.0dti alsana vectra mükemmel bi araba düşünmezmisin yazık yani tüp olayı bence ona yapacağın masrafla dizel al abi ayrıca tüpün güvenilirliği kanıtlanmışmıdır çok merak ediorum...

Son düzenleme:

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi olaya soyle bakmak lazım bana kalırsa .
1-Amorti suresi
2-Rantabl olup olmadıgı

o brc denilen sistem hakkında detaylı bilgi icin google a "2A muhendislik" yaz gerekli site gelir cunku bu adamlar turkiye distributoru.verilen degerlere gore kayıp yok gibi gorunuyor ama amorti suresinide ortadan kaldırmanın bir yolu var;

arabanı satacagın zaman yaptıgın masrafı satıs fiyatına yansıtırsın ki satıslarda bu fiyat yansıyor.e budurumda sadece yaktıgın yakıtın ekonomik olup olmadıgı onem teşkil eder.e lpg fiyatları ortada..

%500 (evet yanlıs okumadınız 500 yazıyor)e yakın vergi oranını dusurmemekte kararlı olan hukumet gozonune alınırsa suanki durumda bagajda gerekli hacim bulunursa(stepne mesela kucuk bagajlar icin) takılmayıpta 3.12 ytl den benzin almak daha mı mantıklı diye dusnuyor insan