Bilen Varmi ???

airforce06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 96 Vectra Cd Var Kontak Anahtari Ile Açik Camlar Ve Sanruofun Kapatilmasini Siteden öğrendim Fakat Benimki Kapatmiyor Sorun Sizce Nedir?yardiminizi Bekliyorum Teşekkür Ederim.

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
airforce06' Alıntı:
Arkadaşlar 96 Vectra Cd Var Kontak Anahtari Ile Açik Camlar Ve Sanruofun Kapatilmasini Siteden öğrendim Fakat Benimki Kapatmiyor Sorun Sizce Nedir?yardiminizi Bekliyorum Teşekkür Ederim.

kapamayı doğru şekilde yaptınmı yani anahtar daki kapama düğmesine uzun süre basılı tuttunmu , veya onun yerine anahtarı kapıya takıp kilitleme yönüne çevrili tutup bir süre beklemen gerekir , bu iki durumdada kapanmıyorsa camların servise göster aracı ufak bir tamirat lazım , demektir.

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serviste omega B cam kaldırma fonksiyonu nu Tech-2 ile 5 dakika da yukletmen gerekli oncelikle

airforce06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serviste elindeki program yükleme cihazı ile işlemi yapmıştı fakat ben üzerine hiç düşmedim,gerçekten büyük rahatlıkmış arkadaşlar; kontak yuvasında elektiriksel hata olabilirmi?

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanmıyorum ben,
Servis ile konuyu bir daha görüşün bence, yükleme işlemini tekrar kontrol etsinler...