Neler Yeni
  • Sticker dağıtımlarımız başlamıştır. Sticker talebinde bulunmak için buraya tıklayınız.

astra otomatik şansıman sorunu

akondro

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ahmet musalla
Araç
astra j
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
cosmo
Model Yılı
2014
Takipçiler
0
Merhaba Arkadaşlar 2012 j astra otomatik aracım var.geçen gün yokuş çıkarken ilk önce bir koku geldi ve ardından araç bastıkça gitmemeye ve yavaşlamaya başladı.daha sonra durunca geri geri kaçtı hatta.sonra farkettim ki ara. d konumunda iken gitmiyor ama r konumda problem yok geri geri gidebiliyor.aracı yükledik götürdük servise.bir zaman sonra şanzıman kutusunda problem olduğu düşüncesiyle istanbula gitmesi gerektiği söylendi.masraf sorduğumda ise yapılacak bir durumda ise tamiri için 10 bin lira kadar,değişmesi durumunda ise 20 bin lira kadar masraf çıkacağı söylendi.
bu meblağ bana fazla geldiği için danışmak istiyorum size.sizce ne olmuş olabilir ve bu kadar fazla ücret istenmesi normal mi

Mtunc

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra J 1.4 T
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Enjoy Plus
Model Yılı
2012
Takipçiler
1
Değişirse şanzıman 20 bin tutar. Ama sorun nedir ne sebepten olmuştur bize detaylı bilgi verebilirseniz tanıdığımız ustalardan fiyat alalım.

Zafer715

Moderatör
Teknik Destek Ekibi
Ad Soyad
Zafer başaran
Araç
Astra 1.4 T
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Otomatik
Donanım
Sport
Model Yılı
2012
Takipçiler
0
Arac kullanim aeklinden kaynakli sorun bunlar hep arabayi park ettiginiz yer yokusmu?