türkiyede yarışan gerçek astra gsi lexmaul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
site.mynet.com
alayınıza gülüp geçiyorum bukadar büyütücek ne vardı acaba harbiden ayıp yani

ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
site.mynet.com
kimseye bişi ispatlama zorumluluğum olduğuna inanmıyorum hanginizde bu kadar dolu araba var merak ediyorum arabasına güvenen arkadaşlar bana msj yazsın lütfen bolkeseden atmakla olmuyor sivaslılara gelince sivas tarihi boyunca böle araba gördümü onu merak ediyorum hepiniz genç adamlarsınız size yakısan buysa devam edin ama ben artık sizlere cvp vermeyeceğim gün gelir görürsünüz arabayı aynısımı değilmi

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş yazdıklarına dikkat etsen senin için iyi olur!!!
biz allaha şükür kral geçinen çok makine gördük.. yazdıklarını yiyeceksen meydan okumanı tavsiye etmem!!
Bence bir başlık açıp özür dilemen senin için en doğru davranış olur..

ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
site.mynet.com
senneden alınıyorsun onu anlamadım

VecTraTöR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ibrahimm' Alıntı:
kimseye bişi ispatlama zorumluluğum olduğuna inanmıyorum hanginizde bu kadar dolu araba var merak ediyorum arabasına güvenen arkadaşlar bana msj yazsın lütfen bolkeseden atmakla olmuyor sivaslılara gelince sivas tarihi boyunca böle araba gördümü onu merak ediyorum hepiniz genç adamlarsınız size yakısan buysa devam edin ama ben artık sizlere cvp vermeyeceğim gün gelir görürsünüz arabayı aynısımı değilmi

susuyum saygıda kusur etmiyim dedim ama burada sınırları aştın biraz.. arabana istediğin kadar güvenibilirsin ne kadar yüklü olduğu veya sivasta nasıl arabalar olduğu ilgilendirmiyor beni ayrıca sivasta caddillac escalade de gördük.. biz burada kimin arabası daha yüklü kim nasıl araba görmüş tartışmıyoruz doğruyu yanlış tartışıyoruz!!! gelelim senin arabana..... 2000 model 50000 km de en temiz cdxler arasında bulunan vectra cdx'i kullanıyorum sahibinin ne kadar titiz olduğunu tanıyan istediğin kişiye sorabilirsin ve şuna emin ol bu aracın satıldığı fiyatla astra GSI alır onu yükler senide aynamda kaybederim arabanı fazla büyütme!!! arabayla övünmek en nefret ettiğim şeydir fakat beni buna sen zorladın sanırım kırmızıyla verdiğim cevapta SENİN TABİRİNLE ALAYINA YETER...

Lütfen bu msjımdan kimse alınmasın birilerinin canını sıktıysamda özür dilerim nasıl biri olduğumu zaten bilen biliyor benim msjım gideceği yeri buldu... ;)

Saygılar..

ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
site.mynet.com
ya kardeş sen başlattın sen bitir tamam sizler bi topluluk sunuz belli bunlara gerenk yoktu herkesin kafası karısık uzatmanın anlamı yok kapatalım bu konuyu olsun bitsin

VecTraTöR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz zaten sana birşey dedik mi abi insanız hepimiz hata yaparız ama sen hatanı kabullenmek yerine bize hakaret ediyorsun aşağılamaya çalışıyorsun..
hiç yakışmıyor buranın amacı bu değil birbirimize üstünlük taslamak yerine yardımcı olmalıyız..lütfeenn..
neyse umarım bu muhabbet daha fazla uzamaz ortam tatlıya bağlanır ;)

ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
site.mynet.com
ben meydan okumadım bana msj yazan sivaslı arkadaşı çok i tanıyorum sivasta internet cafe işleten arkadaş o çok darlan dırıyor bende yeter üstüne basa basa stop diyorum adam millete gaz veriyor olmaz artık ben üyeliğimi iptal ettiricem zaten yapılan muhabbet ayıp

VecTraTöR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlışlık var ortada farklı kişilerden bahsediyoruz ben öğrenciyim internet cafem yok :)

ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
site.mynet.com
zaten sana değil okendini biloyor jocco

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...