OPEL Dizel mi yoksa TOYOTA dizel mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel tabiki...........0 km alındıgının 2 nci gunu mars basmayan dizel avensıse ne dersiniz? toyotaymış... hiç kaliteli değil iç konsolu benim caLİBradan beterdi valla

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amcam 2001 vectrasını satıp 2005 corolla aldı.sattıgıda aldıgıda benzınlıydı.sımdı esekkler gıbı pısmanım dıyor uzun yolda hıc tat vermıyor vectra mercedes gıbıydı dıo.motor yonunden belkı corolla ıyı olabılır ama tum artıları ve eksılerı yanyana sırala bakalım hangısı agır basacak.ayrıca sunuda unutma toyota en cabuk paslanan kaportalardan bırı.ve allah vermesın ama kaza yapan toyotaları bı ıncele

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
imagoodman' Alıntı:
Amcam 2001 vectrasını satıp 2005 corolla aldı.sattıgıda aldıgıda benzınlıydı.sımdı esekkler gıbı pısmanım dıyor uzun yolda hıc tat vermıyor vectra mercedes gıbıydı dıo.motor yonunden belkı corolla ıyı olabılır ama tum artıları ve eksılerı yanyana sırala bakalım hangısı agır basacak.ayrıca sunuda unutma toyota en cabuk paslanan kaportalardan bırı.ve allah vermesın ama kaza yapan toyotaları bı ıncele
+ OPEL !!! :alkis: :rock :good:

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
apollon76' Alıntı:
Arkadaşlar Merhaba,

klima açık ve içinde benimle 4 kişi olmasına rağmen rampa yukarı bile araç sollayabildim
Kafam çok karıştı.
bence yanlısın var arkadasım ben rampada kli,ma açıkken bile araba sollayabiliyorum eger sen opelde sollayamadıysan bu senin kişisel beceriksizliğin ve opel sitesinde de opel mi yoksa toyotamı diye sorarsan tabiki opel cevabını alacaksın mantık var akıl var toyoya dizel cıkaralı ne kadar zaman oldu ki hem de opel in rahatlığı aynı sınıfta kimde varki böyle şeylere kızmaya baslıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...