Hız Limitörü

bramage

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar;

bende Yeni Astra H 1.6 twinport var maşallahı var hız limitörü dışında hç bişeyinden şikayetçi değilim.
Düzlüklerde bile kısa sürede 200 km ulaşıyorum bu arada 4. viteste 170 km ( 6500 dd) görüyorum ancak gel gelelim 200 ün üzerine bir türlü çıkmıyor.Yüzlerce kez denedim 200 e gelince bir anda araba irkiliyor sanki bişey tutuyor bu arada devir saati henüz 5900 de biliyosunuz astra da 6750 dd de kesici devreye giriyor.
düzde 190 la giderken yokuş aşağı tam gaz yükleniyorum araba 200 e gelince tekrar kalıyo 195 düşüyo sonra 200 gelip tekrar gaz kesiyor.
Bundan kurtulmanın yolu chip tuning mi?

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istersen kendini üye arşivinde bir tanıt arkadaşım.Ondan sonra senin arabayı hızlandırırız :)

Aksi halde site yöneticileri konunu kilitler..

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yok öyle bişey 2003 astra g njoy

bramage

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla yumurta var ne var bilmiyorum ama gitmiyo işte :(

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
broşüre baktın mı maksimum hız kaç yazıo bi bak istersen ama sorun var gibi ben 1.3 ctdi le 200 ü geçtim

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız hayırlı olsun ancak hız kesici gibi birşey bulunmuyor araçta bende de 1.6 elegance var h kasa. Çok tartışıldı çok konuşuldu ama çıkamıyor işte motorun rüzgara, ağırlığa karşı koyabildiği son nokta 190-200 civarı... Yalnızca bir kere çıktım 210 civarına o da baya bir yokuştu araba zaten emniyetsiz olduğunu hissettiriyor 200de... Zaten son sürat 185 yazar katalogta, böyle yazan bir araç için 200 oldukça iyi

sefaefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallahı bende g kasa astra sedan ngayt230 gordum adapazarı boluası zoroluyo agoruyo ınerınde olsaydım g_f ıkısınden bırı bı astra clasıc alırdım extra paketlerıyle senın arabana yakın donanımı alıyo ve daha guzel daha oturaklı bence sen bı arastır ıstersen

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun süre astra g kullandım çok güzel araba ancak 100hp'lik 1,6 ecotec motorun ve h kasaya göre daha kısa oranlı olan şanzumanın eski aracımı 200ün üstüne çıkarabildiğine tanık olmadım (kendi aracım kendi gittiğim yollar için bu durum)... ve tabiki zevkler tartışılmaz ancak uzun süre g ve h kullanmış biri olarak her yönden h'yi tercih ederim