Bayandan satılık çok kokoş :) :)

ilkerce

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VecTraTöR' Alıntı:
valla sorma abi şu üniversite olayı bana çok fena koymuş durumda onur abiyede anlattım durumum çok vahim :D artık olsunda bi el arabam olsun diyorum servisteki ARABAMI :D bile özleyecek hale gelmiş durumdayım :)

abi kesinlikle doğru, özellikle ilk sene cok kötü olacak 89 model Murat 131 e bile razı olcaksın. ben 300 milyona almıştım öyle bişey (o zaman ytl yoktu:) ) sürücü koltuğunun altı çürümüş, paslanmış, aspes tutmuş yer görünüyordu, tozlu yerlerden geçerken içeri toz hücuum ediyordu. Sonra akü kutup başı temas etmiyodu tam olarak, tahta bir değnek ile üzerine bastırarak çalıştırıyordum sihirli değnek diyodum ona. Sesi ise tartışılmazdı... Ferrari halt etmiş diyebilirdim eeeee tecrübe konuşuyo burda:) ama sonra kendi arabanı götürürsen eğer rahatlıyosun:D

ilkerce

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bunun üzerine sitemizdeki hanımların araçlarının iç mekan resimlerini acilen siteye bekliyoruz:)

CrazyTuning

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hatun aracın içini krom yerine oyuncakla kaplatmış modifiye budur:kop:

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insanın yola bakası gelmez sürekli evcilik oynayası gelir.ben doktor olurum ona göre:):):):)

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah akıl fikir versin buna bu kadar masraf yapana kadar hayır kurumuna bağış yapsan daha yararlı olurdu...

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak buna tr de binsde binse bi yonca evcimik bide nil karaibrahimgil biner,ama önce ajdarı egale etmeleri gerek. :D