vectra comfort eksikleri

coddy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar benim comfort ta TC yok ayna ısıtması yok yol bilgisayarı yok sis farı yok bunları takmak istiyorum mümkünmü nasıl,tesisatı mevcutmu, tahmini maliyetleri? kışın erzurumda ayna ısıtması okadar lazımki aynalar donuyor karı eritiyor yardım lütfenn

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence arabayı satın istediğiniz donanımda bir araba alın,
hem daha ucuza, hem daha sorunsuz halledersiniz ;)

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KA®ANLIK' Alıntı:
bence arabayı satın istediğiniz donanımda bir araba alın,
hem daha ucuza, hem daha sorunsuz halledersiniz ;)

:good: :alkis:

benimkide comfort sis tesisatı yok malzemesi orjinal
sisler 60x2
kapaklar 20x2
tesisatı 50
200 cıvarı bişey tutarrr

coddy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hep si bir arada cok para desenize

vecba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de 2001 vectra comfort var, sis farları orjinal değil ama çok memnunum ve çifti 75 ytl., kapaklar çifti 10 ytl., tesisatı 40 ytl ödedim. ayrıca 15 ytl.ye de farların ampüllerini aldım (osram cool blue). toplamda 140-150 civarına mal oldu...bir de comfortlarda ayna ısıtması olmalı, benimkinde var çünkü...

coddy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vecba' Alıntı:
bende de 2001 vectra comfort var, sis farları orjinal değil ama çok memnunum ve çifti 75 ytl., kapaklar çifti 10 ytl., tesisatı 40 ytl ödedim. ayrıca 15 ytl.ye de farların ampüllerini aldım (osram cool blue). toplamda 140-150 civarına mal oldu...bir de comfortlarda ayna ısıtması olmalı, benimkinde var çünkü...

bu nasıl olur ya benimkide 2001 bende yok ayna hareket tusunun yanında lamba varmı benimkinde yok genelde o lamba ısıtma anlamına geliyor sanırım

vecba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayna hareket tuşunun yanında herhangi bir lamba yok...sanırım daha eski modellerde orada bir lamba var ama bizim araçlarda yok....arka cam rezistans tuşu aynı zamanda aynaların da rezistansı...hatta sol aynanın sol alt köşesinde pek belli olmayan bir rezistans işareti var...kısaca aynalardaki buğuyu ya da buzu çözmek için arka cam rezistansını çalıştırmak yeterli...

coddy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ciddimisin inanmıyorum ya cok sevindim tesekkürler ben inceledim görememiştim tekrar bir deneyeyim