Metro’nun tavanını deldiler

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muzzy' Alıntı:
abi nasıl olur suratları eğlenceli korkudan ölmüşlerdir bea:D
zaten metro durunca bunlar ne ayak falan diyor ama hiç akıllarına gelmiyo.inince dediler bana metro durdu die bende olur bir şey olmaz dedim.. gece de oturuyoz muhabbet ediyoz tv açık haberler var haberlerde görünce bunlar şekilden şekile girdi anaaa falan diye ben koptum zaten gülmekten çoçuklar ankaradan geldi metro da ölceklerdi az daha

opelcalibra_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.calibra-tuning.com
Metroda zarar 100 bin Euro !Taksim metrosu hattı üzerinde izinsiz yapılan sondaj çalışmaları konusundaki hasar tespit çalışmaları tamamlandı

İBB`nin Saraçhanede`deki binasında basın toplantısı düzenleyen Selamet, kaçak sondaj çalışması nedeniyle Taksim Metrosunda meydana gelen olaya ilişkin bilgi verdi.

Ahmet Selamet, İBB Başkanlığı Hukuk Müşavirliği ve İstanbul Ulaşım A.Ş`nin olaya ilişkin Şişli Cumhuriyet Savcılığı`na suç duyurusunda bulunduklarını bildirdi.

Ayrıca Şişli Hukuk Mahkemesinde zarar tespit davası açıldığını dile getiren Selamet, mahkemenin belirleyeceği bilirkişi heyetinin olay yerinde inceleme yaparak rapor hazırlayacağını söyledi.

Selamet, kaçak sondaj çalışması nedeniyle meydana gelen hasar hakkında da bilgi vererek, şunları kaydetti:

"Toplam iki tren üzerinde 3 vagonda hasar meydana gelmiştir. Tren üzerindeki hasarların çoğu araç altındadır. Trenlerden biri hafif hasarlı olup, 2 günlük bir çalışmanın ardından servise verilecek. Diğer tren ile onun ekipmanlarında ciddi hasarlar oldu. Tren servis dışı kalmıştır. Trenlerin yürüyen aksamında tekerler ve aks seti şans eseri ciddi bir hasar görmemiştir. Kendi bünyemizde hasar çalışmalarını bitirdik. Ancak bunun resmi makamlara iletilmesi anlamında mahkemeye müracaat edildi. Bilirkişi maharetiyle oradaki hasar bir kez de mahkeme tarafından tespit edilecek ondan sonra yasal süreç başlayacak. Trenler üzerindeki tahmini hasar bedeli 100 bin Avro civarındadır."

Selamet, ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı olarak imar yönetmeliğinde değişiklik yapmak gibi programımız var

muzzy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arifba' Alıntı:
zaten metro durunca bunlar ne ayak falan diyor ama hiç akıllarına gelmiyo.inince dediler bana metro durdu die bende olur bir şey olmaz dedim.. gece de oturuyoz muhabbet ediyoz tv açık haberler var haberlerde görünce bunlar şekilden şekile girdi anaaa falan diye ben koptum zaten gülmekten çoçuklar ankaradan geldi metro da ölceklerdi az daha

ihi ne komik yaaa öle bişey olduğunu düşünürsek aman diyim bende yarılırdım valla:D:D

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
türkiye ye özgü bir olay