Bankamatik İnsanları

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ANLAMSIZLAR: bankamatik kuyruğuna girerler ama o kuyruğa ne amaçla girdikleri belirsizdir.sıra kendilerine geldiklerinde kartlarını sokarlar,ekran şifre sorunca şifre sözcüğüyle ilk defa karşılaşmış gibi şaşırırlar.Sonraki aşamalarda hipnonizma olmuş gibi ekrandaki menüye dakikalarca bakarlar,parmakları tam bir yere basacakken başka bir yere gider ama hiçbiryere basmazlar.en sonunda yanlış yere basarlar.
suspect.gif

KARASIZLAR: ne işlem yapacağına emin olmadan kartı sokan, sıra işlem başlatmaya gelincede akla karayı seçen hatta onuda seçemeyen tiplerdir.Bakiyeye mi baksam havale mi yapsam derken sırada bekleyenler havale geçirir.
nasilan.gif

ISRARCILAR: en nefret ettikleri yazı BU BANKAMATİK ŞU ANDA HİZMET DIŞIDIR ve benzeri yazılardır.ilerlemiş vakaları bankamatiği tekmelerlerse çalışacağına inanırlar.
aspirin.gif

DÖRT İŞLEMCİLER: en sinir bozucu tiplerdir.bir kartla işlerini bitirirler ve bir başka kart çıkarırlar sonra bir tane daha.başkalarının kartlarıyla kuyrukta sizi ağaç ederler.
zopa.gif

ŞÜPHECİLER: bu tipler arkalarındaki her kişinin şifrelerini öğrenmek isteyen sanayi casusu olduğunu zannederler.Şifrelerini yazmak için bütün gövdeleriyle ekranın önünü kapatır,yan gözle arkadakinin şifresine bakıp bakmadığın ı kontrol eder.ne olur ne olmaz diye her işlemden sonra şifrelerini değiştirirler.
teytey.gif

ÇAPKINLAR: hesap bakiyeleri bakiredir ama onlar yinede para çekecekmiş gibi sıraya girerle.mekana yaklaşan güzel bir kız görürlerse yüksek sesle NEE BU ALET TEK SEFERDE 5.000,00 YTL VER MİYOR MU YAA? akılları sıra kızın dikkatini çekmeye çalışırlar.
gozluk.gif

İLK KULLANICILAR: çok fecidir çoook.. genellikle teyze ve yaşlı amcalar arasından çıkarlar.yanlış kartı sokarlar,doğrusunu güç bela bulurlar ama bu defada kartı yanlış tarafından sokarlar,dokunmatik ekrana uzaylı görmüş gibi bakarlar.Sonunda insafa gelip, arkadakilerden yardm istemeyi akıl ederler.
smile.gif

MÜZMİN HUZURSUZLAR: öndeki kişi daha kartını sokarken oflamaya başlarlar.Niyetleri öndeki kişiyi baskı altına almak ve işini bitiremeden kaçırtmak sıranın kendisine gelmesini sağlamaktır.Sıra kendisine geldiğinde arkadaki kişi aynı şeyi yaparsa arıza çıkarırlar.
kiyamam.gif

siz hangisine uyuyorsunuz bakim? :)

cemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben işimi yapıp hemen çıkarım ama su müzmin huzursuzlardan biri arkamda olduğu zaman işi daha yavaştan alırım deli ediyorlar ben bunların trafifdeki halide sarıda kormaya basan tipler

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim hayatımda daha kredi kartıyla bankamatikte işim olmadı

NaRKoZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.cukurovatuningclub.com
walla ben ya para çekmeye yada çektiğim parayı faiziyle ödemeye gidiyorum işimide hemen halledip gidiyorum... ;)

Shadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sidemir.com.tr
Gecenin ilerliyen saatlerinde hallederim genelde bankamatik işlerimi.. Bolece ne sıra ne uflayan nede soru soran tipler oluo :D

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende genelde geceleri paraçekerim daha rahat oluyor

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen gece saatinde para ceken bi arkadaşı çarpmışlar..iki kişi paraını alıp kaçmışlar.bıçak olunca bişey yapamamış tabi.
aman dikkat diyorum...

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana para acil lazımsa sıra beklerim ama yok acelesi yoksa aksam gider hallederim

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açıkçası ben pek kullanma taraftarı değilim
logodrehungom5.gif