corsa 1.4 ün dresiyon kutusu

erdoğan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar benim corsa nın (1997 sving) dreksiyon kutusu ömrünü tamamladı yenisi ne kadar bilen varmı veya temiz bi çıkma taksam nerden temin edebilirim yardımlarınız için teşekkür ederim

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
En pahalı parçalardan biridir direksiyon kutusu... Çıkmasını tercih etmek de pek doğru değil bence zaten çıkması da yoktur belki...

jordan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardes merhaba benımde 2003 vectram var ve aynı problemı yasıyorum özel servis kutu degısecek dıyor ıkı tipmiş biri 1300 ytl digeri 2400 ytl ve iscilik hariç

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben izmirde oturuyorum. opel parçlarını aldıgım bir yer var, eger tel açıp ögrenmek istersen verebilirim. Fiyat uygun olursa kargo ile gönderirler sana..

jordan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bıraz araştırdım çıkma bulabılıyorsun fakt güvenilirliği tartısılır ama bostancı oto sanayıde kutuyu tamır eden bıyer varmıs bende oraya goturmeyı dusunuyorum

erdoğan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :confused: :confused: :confused: :confused: jordan kardeş ne diyon öle sen ya ytl yi bilmiyon yada sayı saymayı arabayı satarım daha iyi

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erdoğan' Alıntı:
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :confused: :confused: :confused: :confused: jordan kardeş ne diyon öle sen ya ytl yi bilmiyon yada sayı saymayı arabayı satarım daha iyi
malesef öle