Opel Astra F 1.6 16v Gls 1998 Model Bu Arc Icin Bilgi Edinmek Istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yigit52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim Arcim Astra F 1998 Model Ve Benim Vazla Bilgim Yok Buarcla Ilgili 0-100 Km Kac Saniyede Cikar Torku Nedir Vs. Gibi Teknik Bilgilerini Bilmiyorum Ve Yakin Zamanda Da Bu Araci Modifiye Edecem Tabiki Kuzenimin Yardimiyla Sizinde Görüşlerinizi Tavsiyelrinize Ihtiyacim Var Her Sekilde Bilgiye Ihtiyacim Var

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
valla 0-100 için 11.5 yazar resmi verilerde ama ben 10,7 sn. çıktım , 150 nm tork var bu da 3200 rpm de max. verimi verir. 2. viteste 100 görür ötesi yok.215 max hız yapıo ötesini görmedim. biriyle kapışayım diyosan deviri 3200 lerin altına indirmemeye dikkat et.2 ve 3. viteslerde çok araba tokatlarsın :) bunun dışında gazla dost olursan arabada yakıt konusunda seni hiç üzmez.çok güzel yol tutar.Fazla sorun çıkarmaz.Frenler abs ile birlikte eh işte ama yinede birçok arabaya göre iyidir.iç mekana biraz fazla motor sesi aldğını düşünoyrum.BU dediklerim hepsi standart bir ecotech motor için geçerli tabi.Ha bi de koltuklar çok rahattır.Başka varsa istedğin bi bilgi elimden geldiğince aktarmaya çalışırım.Şimdiden hayırlı olsun araban güzel seçim,pişman olmazsın...

yigit52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TesekÜrler KardeŞİm Yanliz 2. Vİtes 110 GÖrdÜm Bİde Benİm Arac Gaz Kesmİyor Sİzce Normal Mİ Benİm Kİ Orjİnal Standart Ecotech 16exl Dİye Gecİyor Motor Kodu

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
valla kesmesi lazım en azından bende kesiyor belki sen ondan 110 görmüşündür.Aynı motor var bende de.

yigit52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acaba bu bir sorun mu arıza lambası da yanmıyor

_KRAL_

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bıde cok saglamdır fazla sorun cıkarmaz

yigit52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru gercekten sağlam sorun cıkarmıyor oyüzden cok seviyorum masrafsız bir arac

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...