Karakız bazukaa

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan güzel araba
farlar philips diamond vision falanmı yoksa xenon mu?

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle 1000

gTUNerkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle kara kıza can kurban abi.lastikleri dediğiniz gibi 195 45 16 varsa 40 yanak bide yay.tamam.hafifde bi dış modifiye fena olmaz.spoylerler falan.bide kara kızının özelliklerini bilirsek iyi olur.güle güle kullan.
gt111bh4.jpg

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa_fb' Alıntı:
215/4o/16 kaldırmaz araban ayrıca sürtme yapar ben 2o5 4o 16 kullanıorum o bile güç kaybı yaratıo tawsiyem 195 45 16 haratlıklada yay takabilirsin sürtmez yapmaz

215 koydum fakat performansımda azalma olmadı cunku jantlarım hafif. Hafif alısım ENKEI 4.5kilo normal bir cms jant 8kilo o yuzden performansta sıkıntı yasamadım aksine yol tutusum arttı ve görüntü deyisti.. Ama lastıklerımi bir kaç hafta sonra deyıstırcem dediğin gibi surtmeden sikayetci olduğum için (arkaya 3 kisi oturdumu sadece kasıslerde surtuyo baska sikayetım yok) 195 koycam ozman daha bir performans olucak 50mm yay koydukmu birde kulegergisi ozman yol tutusunda daha iyi bir performans sergilerım..

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100W 8000kelvin bildimiz çin malı arkadaslar markasını hatırlamıyorum ama memnunum diyer markalar bu kadar güzel aydınlatmıyo philips bile :) Farlar CMS_Shop dan istanbul zeytınburnu bayısınden Ali bey e anlatırsanır o size temin eder ;)

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gTUNerkan' Alıntı:
böyle kara kıza can kurban abi.lastikleri dediğiniz gibi 195 45 16 varsa 40 yanak bide yay.tamam.hafifde bi dış modifiye fena olmaz.spoylerler falan.bide kara kızının özelliklerini bilirsek iyi olur.güle güle kullan.
gt111bh4.jpg
Orjinal spoylerım var zaten ustunde ama dısıyla oynamak (body kt) benim için son işlem olur cunku yetenekli ellerde yaptırmak lazım bunun için aksaray küçüklanga caddesinde sem tuning var mustafa bey çok güzel isçiliği var bu camiada tanıdığım herkez ona yaptırmıstır ve fiyatlarıda cok uygun bilginize..

Aracımda sadece motorda acık hava flitrem var ITG.. Bildimiz 1.2 80HP lik standart bir araç.Ama bir kaç biseye daha ihtiyacım var onlarda sırası geldiğinde olucak insllah en kısa zmanda..

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coleman' Alıntı:
güle güle kullan güzel araba
farlar philips diamond vision falanmı yoksa xenon mu?
100W 8000kelvin bildimiz çin malı arkadaslar markasını hatırlamıyorum ama memnunum diyer markalar bu kadar güzel aydınlatmıyo philips bile :) Farlar CMS_Shop dan istanbul zeytınburnu bayısınden Ali bey e anlatırsanır o size temin eder..

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
215 4o 16 nasıl güçden kesmio hayret jantın ne kadar hafif olsada taban genişligi 21.5cm ayrıca 195 koyunca performansım artcak demişsin ? bide tawsiyem yay koyma yürüyen aksamı ince yanak lastiklerle hemen bozuo

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
215 koydum fakat orjinale göre performansımda pek bir fark olmadı jantların hafif olmasından.Fakat bu boyleyse 195 koysam performans dahada artmazmı sence mantıken !! Zaten ön takımlardan sikayetım var ses yapmasından genelde yeni corsaların kronik hastalığıymıs bu hepsinde oluyomus..

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karların içindeki hali çok süper. Ben farklıyım dermişcesine bağırıyor..