Corsa VS Getz

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bi forum sitesinde iki aracın hemen hemen aynı olduğunu hatta getz in daha iyi olduğunu savunan çılgınlar var. Nasıl böyle birşey düşünürler yaa? Çok komikler. biraz gülün hallerine :)
http://forum.donanimhaber.com/m_3717171/tm.htm

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar gecen servise 3 taka atmış korsa geldi inanmadım ama elemanların burnu bile kanamamış yine 130 la hyundaı mi,nübüse carpmış korsa geldi ve araç şöförlerinde hiç birşey yok bide getz i görmek lazım bırakın getz zipi bile bu hızla carpsa halini düşünemiyorum

speedytr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şimdi bazı insanların piskolojik bozuklukları olabiliyor biliyorsunuz. Bunun dışa vurumuda uyduruk kore mallarına sevgiyle bağlanmak şeklinde açığa çıkabiliyor. Allah için bi kere getz in iç işçiliğinde kullanan 395. sınıf materyale dokunmuşlar mı yaw el insaf

C4TL4Xx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
manyamış bunlar ..bikere alman arabsıyla uzak dogu nasıl karşılaştırıyorlar anlamıyorum

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşımda var getz. Geçen tretuara çıktı sağ arka lastik. Görmeden inanmazsınız.Aracın jantı ikiye katlandı.Gerçek diyorum.gözümle gördüm resmen ikiye katlandı.1500 yetele masraf açtı araç.Teneke kutusunu seviyo garipler :)

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çoğunlukla kıyaslamalar Opel ile yapılıyor, bu bile Opel'in ne kadar büyük bir marka olduğunu gösterir..

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, linki verilen foruma baktım. vatandaşların daha birbirleriyle aynı fikirde olmadıkları, konuşulanların seviyesinden boş bir forum olduğu belli.
Herşey bir yana nişanlımın Getz i var , sık sık kullanıyorum. Arabanın iç malzemesi gerçeşten çok kötü.2004 model araç (ki GLS Modeli) olan radyo-teyp, bugun piyasa da 30 ytl ye satılan üründen daha kalitesiz.İçeriye acayip motor ve yol sesi alıyor.Süspansiyonları ise tam bie felaket (benim fikrim) en ufak bir kasisden geçince araba fayton gibi yaylanıyor. Dediğim gibi bunlar benim görüşlerim.