Arkadaşlar Bu Vectra v6 3.2 mi tam okuyamdım da

ugurlama01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet 3,2 v6 bende antepte gördüm 2004 model turbolu otomotik ve ayrıca araç dizeldi

A

antares67

Bilgi Girilmemiş
:good: bunda anlaşılmayacak birşey yok araç 3.2 litre bir vectra. Türkiye'de sedan kasalarda bu motor sunulmamış olabilir fakat yurtdışında mevcut. GTS spor bir kasa olduğu için çift susturucu çıkışı olması çok normal, ama sedanlarda ağırbaşlı görünüm yüzünden bunlar saklı bir şekilde dışarı çıkartılmadı. Opel genelde sportif aksesuar koyduğunda araçlarına sadece susturucu üzerinden neden yapsın ki. GTS de spor tamponlar ve marşpiyeller var en basitinden, dahası iç mekanda.

murry666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
türkiyededeki opelerde ingiltereden geliyor :eek:

olsun türkiyede de cok arabalar var burda olmayan, ben burda cok murat 131 veya dogan slx aradim ama bulamadim :cry:

her ülkenin avantaji var, he 3.2 tr olupda nolcakdi, zaten tüp takdikdan sonra bir zevki kalmazdi onun.

tun71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
var 130 liracık yıllık 2 bandrole verecen 1 tomar para da cabası

bekir_nev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaslar ben simdiye kadar ilk c serisinde 3.2 motor duyuyorum
http://www.opel.de/shop/cars/vectra/product/engine/content.act
arkadasimiz linki vermis ama bende tekrarlamak istedim en büyük secenek c serisi ciktigindan beri 3.0 motorudur
can olayina gelince cok basit kabartma yani modofoye icin arabanin yüksekligini indirmek isteyenler cantlarida kabartiyorlar resmen sifir canti cekiliyorlar isitca cekme yöntemi uyguluyorlar sadece önemli olan konu kurallara uysun yani 5 cm fazlasi yasak hemen hemen dikiz aynanin yari mesafesi