Kapılarla ilgili...

Manta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ZGE38' Alıntı:
evet ya 2 menteşe 2 adette bagaj hidroliği... bu ne yaaaa? en fazla 200 milyonluk işi milyarlara yapıyolar.... bazit bi işlem olduğu söylenemez ama maliyeti bence düşük...

ıllakı kolay degıldır bıraz ter dokecek usta ama bır arabayı toplamaya verıyorsun 6 ay sonra alıyorsun ve verdıgın para (pazarlıgına gore en fazla 3-4 mılyarı buluyor)

sakızcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence kapıların orijinali ile oynamak sonradan sıkıntı yaratır. bırak öyle kalsın

radayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nida Ya Cevap Kapilar Hakkinda

DOSTUM BIRKAC AY ONCE ISTANBULDA MASLAK SAN SITESINE GITTIM TESADUFEN ALT KISIMDAKI BLOKLARIN BIRINDE GORMUSTUM ADAMLAR AKLINA GELEN HER ARACA TAKARIZ DEMISLERDI..ZATEN KAPINIUN ONUNDEDE YAPILMIS BIRKAC FARKLI ARAC VARDI ISTERSEN BI BAK DERIM
206 YA YAPMISLAR 95MODEL HONDA CIVIC E YAPMISLAR SUBARUYA YAPMISLAR TIGRAYA YAPMISLAR YANI ANLAYACAGIN ADAMLAR ISI BILIYOLAR..:good:

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
radayhan' Alıntı:
DOSTUM BIRKAC AY ONCE ISTANBULDA MASLAK SAN SITESINE GITTIM TESADUFEN ALT KISIMDAKI BLOKLARIN BIRINDE GORMUSTUM ADAMLAR AKLINA GELEN HER ARACA TAKARIZ DEMISLERDI..ZATEN KAPINIUN ONUNDEDE YAPILMIS BIRKAC FARKLI ARAC VARDI ISTERSEN BI BAK DERIM
206 YA YAPMISLAR 95MODEL HONDA CIVIC E YAPMISLAR SUBARUYA YAPMISLAR TIGRAYA YAPMISLAR YANI ANLAYACAGIN ADAMLAR ISI BILIYOLAR..:good:

radayhan küçük harf kullan Lütfen.!

mdursungul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmirde bir yer bana 500 ytl'ye yaparım dedi 1 yılda garanti veririm dedi. örnek varmı dedim bi tane şahin vardı kapısının onunde onu gosterdi bayada hoş olmuştu ne dersiniz. bu arada benm araba tigra