Opel Opis Ankara

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar corsa 1.3 cdti cmonumun 30.000 bakimini yaptiricam, bana ankarada en hesapli yetkili servisi tavsiye edermisiniz?

phoenix78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar corsa 1.3 cdti cmonumun 30.000 bakimini yaptiricam, bana ankarada en hesapli yetkili servisi tavsiye edermisiniz?

Ben 15000 bakımı için hepsini gezmiştim fakat en ucuz fiyatı Reis vermişti.

E

EfEvren

Bilgi Girilmemiş
Sayin arkadaşlar ankara opan ida ben tavsiye etmem.takdiklari parçaya 2 yil garanti veriyorlar ve takiyorlar ama parçayi kirip hatayi araçima buldular.park halinde birisi vurmuş dediler..bence en iyisi tanidiğin sağlam bi usta.. Saygilar..

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
opak en iyi servistir yetkilide gidin memnun kalmayan bana gelsin!!1

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPİS le ilgili başımdan geçeni objektif olarak anlatayım siz karar verin.
Aracıma 1,5 - 2 ay önce hırsız girdi. İnsan omayan varlık kapıyı levye ile açtığı için sol ön kapı haliyle oynadı. diğer tüm işçilikleri yaptılar. Aracı aldım. Göya iç dış yıkmaa yaptılar ama aracın tamişr pislikleri aracuımın içinde idi. Neyuse aldım aracı çıktım ertesi gün bakım 80 e ulaşınca hız ses alıyor içeriye. 90 100 ses artıyor. Geri telefon ettim. Ali bey sağolsun "gelin ilgilenelim dediler". Gittim gayte ilgili şekilde bir usta geldi baktı kaopıtyı el ile içeriye aldı bayaa uraştı. Tamam dedi çıktık tecrübeye yok ses geliyor. Usta "abi ses yok o ayna sesi normal" dedi. :( dedim ki başlıyoruz. Ee dedim normal ses se olaydan önce niye gelmiyordu. Bi daha baktı cık. Yok abi normal bu ses dedi. Sonrasında araca bindim sanayğya gittim. Ustama anlattım olayı baktı cam direği ile kapının birleştiği yerde boya çatlamış. Geri gittim. Al, bey e durumu izah ettim. Gayet ilgili bir şekilde aracı geri aldılar. Tekrar o ksımı küçük bir boya. Bu sefer aynı ustayı tecrübeye vercekken rica ettim. Başka usta geldi. Bindi Konya yolunda bir tecrübe usta "abi bu ses mi" dedi. Diresiği ile camı dışarı itti. ses kesildi. Geri çekti ses geldi. "Doğrudur" dedi. ben bunu hallederim dedi. :) Dedim eyvallah. ertesi gğn gittim aracımı aldım teste çıktım. Bu sefer aynı kapının başka bölgesinde daha yoğun ses. 10 gün 15 gün sonra iş dolayısyla gecikmeli gttim tekrar. Ali bey aynı hoşgörüyle karşıladı "sen canını sıkma bi o araba burdan eski hali ile çıkar dedi. Aynı suta geldi. bi daha baktı. Aldı düzeltti şu anda ses yok.
Objektif olarak anlatmaya çalıştım. İlgililer. O kuınuda bir sıkıntı yok. Ancak her serviste olan ustaların işi sahiplenmemesi konusu var. Diğer usta sesi duymazken adam sesi bulup tamir edebilyor.

Karar sizin.

06volkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
06fa525cdx´isimli üyeden Alıntı
arkadaslar Ben Opal'da Calisiyorum Ankaradaki
yetkili Servisler Adina Konusuyorum
opal Opis Opan Reis Tereyağlioğullari

bakin Arkadaslar Beni Ister Siteden Atin Isterseniz Sikayet Edin Fark Etmez...!
1 Yetkili Servislerde Cikan Parca Ne Olursa Olsun özel Bir Posete Koyulur Ve Musteriye Verilir
2 Sifir Araclarda Cizik Darbe Vs Varsa Fotografi Cekilir Ve Fabrikaya Geri Gonderilir Eger Bu Sekilde Almak Isteyende Olursa Fiyat Dusurulur Ve Musteriye Nerde Cizik Vs Varsa Gosterilir
3 Disarda Filtre Bile Değiştirseniz Opel'in Orjinal Gm Yazan Parcasi Ile Ayni Fiyata Geliyor Cunki Opelde % 25 Indirim Var Ve Takilan Parca Vida Dahi Olsa 2 Yil Garantisi Var

ayrica Yetkili Servise Gittiginiz Zaman Arkanizda Buyuk Bir Firma Var Sanayideki Ustanin Patronu Yok Arac Servise Girerken Km Alinir Islem Biter Ve Musteriye Geri Verilir Arac Kac Km Test Yapildiysa Servis Kayitlarinda Vardir Kac Km Yaptigi (test Yolu Sabittir Değişmez) Musteriye Bilgi Olarak Verilir

Arkadaşımın dediği dogru katılıyorum kime güvenceksiniz peki dışarda yaptıralım peki yolda giderken fren boşaldi allah korusun kamyonun altina girdik fatura varmiydi dişarda yok tu nouldu sakat kaldik peki normalde opel servisine gitseydik bu durum yine olsaydi elimizde fatura olsaydi hiii ozaman o opel bayisi para tazminati vermek zorunda + o km araba vermek zorundalar bunlari bilmek ve su servis bu servis demek den vaz gecin servis demek para demek ama can sagliğiniz paradan daha önemli bence canimiz bunu göz ardi etmeyelim lütfen..... tesekkür ederim duyarli Arkadaşlara

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımın o kadar parçası değiştirildi bir parça dahi tarafıma teslim edilmedi. GM yazan parçasından bahsediyorsunuz serviste 10 lira dışarda aynmı GM aynı garantılı parça 5 lira 7 lira. k,msanın amacı karlalamk değil. Ama gerçekçi olmakta fayda var.