Corsa yı da boş bırakmayalım bari

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Sinan'la Erman' ın corsa'sı 10 basar buna :)

Hakan aslında sende iyi fotoğraf arşivi olması lazım... Yurtdışında trafikte gördüğün sıkı opellerden fotoğraf yok mu hiç...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TheOne' Alıntı:

Hakan aslında sende iyi fotoğraf arşivi olması lazım... Yurtdışında trafikte gördüğün sıkı opellerden fotoğraf yok mu hiç...

Teveccühünüz efem :) Bugün gittim koni taktırdım, ön panjur arıyorum hala deli gibi... Para olunca inşallah jantı da halldecem artık... bi de motoru çıkartıp kahve değirmeni koydukmudu tamamdır :)

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TheOne' Alıntı:

Kesinlikle söylediğine katılıyorum Serkan ama baktım Corsa cı arkadaşlar pek el atmıyor Corsa bölümüne,bari bir hareket olsun dedim

Diğer söylediğine gelince aslında çok foto var ama yapıştıracak zaman bulamıyorum bir türlü

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1o numara olmuş

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa kullanan arkadaşlar kusura bakmasında ben corsa c'y hiç sevmiyorum.. bu zevk meselesi kusura bakmayın nolur

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ZGE38' Alıntı:
corsa kullanan arkadaşlar kusura bakmasında ben corsa c'y hiç sevmiyorum.. bu zevk meselesi kusura bakmayın nolur

Zevk meselesi dediğin gibi, kızılacak bişey yok.illede sevecen diye tutturacak halimiz yok ya :) Mesela ben de oldum olası Vectra'yı hiç sevmem...

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar alttakide benim corsam bayılıyom siyah olması yeter de şu motoru az güçlü aolsaydı keşke benim deyapacaklarım var hala yay ve tesisatı aldım takılacaklar en son halini sizinle paylaşacam