Astra HB 1.6 mı yoksa 1.3 CDTİ mi?

tarihbilimi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni astra alıcam ama 1.3 dizel mi yoksa 1.6 twinport mu alsam diyorum? siz olsanız hangisini alırsınız? dizel alsam motor gücü zayıf acaba bi sıkıntı yaşar mıyım? hadi yorumları bekliyorum, resimler bekliyorum, astranın iyi ve kötü yönlerini bekliyorum...

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
1.3 az yakiyo o kadarda fark yok guc bakimindan

_KRAL_

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,6 güç farkedio ceyhun 1,3le gezmediğin nası belli

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,3 kalkışlarda problem yaratabiliyor ağır kalıyor ama hızlandıktan sonra bir sorun yok. İleride satmak istediğinde dizelin müşterisini kolay bulursun. Ama yinede eğer yılda 15000kmden fazla yol yapmayacaksan dizel için ödeyeceğin fiyat farkı gereksiz kalıyor. Sonuçta yine karar sana kalıyor

gTUNerkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizellllll

ben 1.3 cdtı ları çok seviyorum nedeni az yakıt fazla yol.:)

oyüzdende 1.3 cdtı diyorum.

dodpasa@hotmail.com

C4TL4Xx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 cdti kalkıstakı ıvmelenme super sız hangı arabalara bınıyosunuz bendede aynı araba var harıka bı problem yok dizel al sasma 45 Lt mazotla sehır ıcınde rahat 800 km yaparsın

srh03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 1.3 olduğu için bana sorarsan 1.3 derim.bir depoyla sehir içi 850 km yol yaptım.performans bakımından da denildiği gibi kalkıslar hariç pek farketmiyor.ben 200 gördüm gerisini sen düşün.

tarihbilimi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aynı düşüncedeyim yani 1.3 taraftarıyım ancak aklıma takılan, dizel modelde ESP olmaması bu çok saçma gibi.bi sor daha sormak istiyorum acil cevap hemde lütfen.şu AFL diye bi paket var bu pakette sürüşe duyarlı xenon paket var, bi de xenon diye bi paket var şimdi ben farların xenon olmasını istiyorum bunun için bu iki pakedi de almam mı gerek yoksa benim istediğim şey xenon pakedini alıcam ama AFL pakedine 3 milyar vermek istemiyorum yani sürüşe duyarlı olmasada olur sadece xenon far olması bana yeer.bu konuyu açıklayacak varsa lütfen yardım etsin.benzinliye 3 milyar az vereyim dizel almıyım diyosun ama bu seferde benzinli almışken IDS pekedini yani ESP ile yokuş kalkış desteğini alayım diyosun bu sefer gene dizelle aynı fiyata geliyor.bencede dizel avantajlı gibi.