Neler yeni
  • STİCKER (LOGO) DAĞITIMLARI EN KISA SÜRE İÇERİSİNDE BAŞLAYACAKTIR.
    STİCKER TALEBİNDE BULUNMADAN ÖNCE BURAYA TIKLAYARAK TALEP BİLGİLENDİRME KONUSUNU OKUYUNUZ.
    LÜTFEN ÖRNEK ŞABLONA GÖRE TALEPTE BULUNUNUZ.

Cd600 çizik hk

Faruk

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra 1.3
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2013
Merhaba aracımda cd600 intellink navigasyon var fakat dün sabah aracı çalıştırdığımda ekranda yukarıdan aşağıya yeşil bir çizgi belirdi. Sorunu nedir? Bilen birileri bilgilendirirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
@Faruk bey navigasyonun diğer özellikleri sorunsuz çalışıyor mu ? Yoksa bu arızayla birlikte fonksiyonlarda kayıp oluştumu merak ediyorum ? Fonksiyonlar sorunsuz çalışıyorsa ekran ile anakart arasındaki iletişimde bir sorun olabilir diye düşünüyorum.

Faruk

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra 1.3
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2013
Öncelikle ilginiz için teşekkürler. Evet diğer fonksiyonlar sorunsuz çalışıyor sadece çizik var

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Elimizden geldiğince kullanıcı olarak yorum yapıyoruz maksat birlikte doğru yolu bulabilmek, cihaz darbe almamışsa sağlam bir elektronikciye baktırmak lazım. Sizle aynı şehirde yaşıyoruz afyonda bu ihtimal biraz düşük duruyor ancak eskişehir denenebilir. Öncelikle afyonda arızaya baktırmalısınız.

ilker

Kayıtlı Kullanıcı
30 May 2018
Ad Soyad
ilker
Araç
astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
elite
Model Yılı
2017
bu cd 600 benim araçtada var.bende tam fonksiyonlarını bilmiyorum. navigasyon bende yok sanırım.yada park kamerası takılabiliyormu?
aynı cd600 de birinde olan navigasyon diğerinde nasıl olmuyor anlayamadım.ben açamamış olabilirim.eski opelciyim ama cd600 olan bu araca yeni geçtim.daha tanımaya çalışıyorum. astra elite 2017 dizel otomatik sedan bu arada aracım.

qokhan

Kayıtlı Kullanıcı
16 Şub 2018
Araç
Opel Astra 1.4 T
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
Sport/Stil
Model Yılı
2015
bu cd 600 benim araçtada var.bende tam fonksiyonlarını bilmiyorum. navigasyon bende yok sanırım.yada park kamerası takılabiliyormu?
aynı cd600 de birinde olan navigasyon diğerinde nasıl olmuyor anlayamadım.ben açamamış olabilirim.eski opelciyim ama cd600 olan bu araca yeni geçtim.daha tanımaya çalışıyorum. astra elite 2017 dizel otomatik sedan bu arada aracım.
Sedanlarda müzik çalmak dışında kayda değer hiçbir özelliği yok maalesef, ha bide resim oynatabiliyor. HB lerde interface modülü var, bu itibarla kamera bağlantısı yapılabiliyor, navigasyonla ilgili malümatım yok. Bilende yok muhtemelen yada paylaşılmıyor :)

Bu konuyu okuyan(lar) (Kullanıcı(lar): 1, Misafir(ler): 0)