Vectra B (siyah zeminli ön far)

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arabanın ön farlarını, siyah zeminli farlarla değiştirmek istiyorum. İnternetten de aradım ancak bulamadım. Malum Aksarayda yaşıyorum buralar da da bulmak mümkün değil. Bu işi bilen biri ya da bi adres verebilirseniz sevinirim..;)

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dejaay' Alıntı:
Arkadaşlar arabanın ön farlarını, siyah zeminli farlarla değiştirmek istiyorum. İnternetten de aradım ancak bulamadım. Malum Aksarayda yaşıyorum buralar da da bulmak mümkün değil. Bu işi bilen biri ya da bi adres verebilirseniz sevinirim..;)

Kardeş şu adrese gir ve sana lazım olan far'ı al ! ama dikkat et biraz pahalı. Yalnız arabana da yakışır yani. Bilmiyorum tercehini yap. Aslında FK ya da HELLA marka farlar olsaydı daha iyi olurdu. Buna da ŞÜKÜR !;)

http://www.superyaa.com/cat.asp?id=27

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dejaay' Alıntı:
Kardeş şu adrese gir ve sana lazım olan far'ı al ! ama dikkat et biraz pahalı. Yalnız arabana da yakışır yani. Bilmiyorum tercehini yap. Aslında FK ya da HELLA marka farlar olsaydı daha iyi olurdu. Buna da ŞÜKÜR !;)

http://www.superyaa.com/cat.asp?id=27

Sağolasın ! teşekkür ederim. Emeğe saygı...(Kendin yap kendin pişir) Canınız sağolsun arkadaşlar....:good:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah farın yakışmadığı araba yok ya zaten çok ayrı bi hava katıyo arabaya

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba bende bi çift var istersen çok uygun verebilirim sana, kendım yaptım 3 ay kadar kullandım, su alma sorunu falan yok. ben xenon taktıgım için yenısını aldım kulakların bi kaçı kırık ve TYC marka uzak dogu ama kaliteli, milleium olanlardan. resim yarın eklerim laptopta yok ;) begenirsen irtibata geçeriz.

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bos.gif
http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=3194248
bunda ilk iki resimdeki farlar

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kayhan' Alıntı:
merhaba bende bi çift var istersen çok uygun verebilirim sana, kendım yaptım 3 ay kadar kullandım, su alma sorunu falan yok. ben xenon taktıgım için yenısını aldım kulakların bi kaçı kırık ve TYC marka uzak dogu ama kaliteli, milleium olanlardan. resim yarın eklerim laptopta yok ;) begenirsen irtibata geçeriz.

Kardeş ilgin için teşekkür ederim. İlk düşüncem biraz pahalı olabilir ama yeni farlar almak. Resimlerine de baktım. Gayet güzel durmuş arabada. Olmazsa ben seni rahatsız eder,ararım...;)

vectracı__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 97 opele taktım angel tr'si (encıl) cok güzel oldu arka stoplarıda değiştirdim. aksaray da yoksa ben Konyadayım burda var eski sanayide klas tuningde var