• Sticker dağıtımlarımız başlamıştır. Sticker talebinde bulunmak için buraya tıklayınız.

Çok yakıyor mu?

eature

Kayıtlı Kullanıcı

Herkese merhaba
Aracım 1.2 130bg otomatik enjoy
Henüz yeni aldım. Alır almazda bulunduğum şehire gelmek için şehirler arası kullandım. 100 km de tamamı şehirler arası 2000 devir 6. Viteste hız sabitleyici ile 8.1 litre yaktı bu normal mi bazı forumlarda şehirler arası 6.5 litre yaktığını söylüyorlar 0 araç olduğundan fark eder mi daha sonra tüketim de düşme olur mu

omeroz

Admin
Herkese merhaba
Henüz yeni aldım. Alır almazda bulunduğum şehire gelmek için şehirler arası kullandım. 100 km de tamamı şehirler arası 2000 devir 6. Viteste hız sabitleyici ile 8.1 litre yaktı bu normal mi bazı forumlarda şehirler arası 6.5 litre yaktığını söylüyorlar 0 araç olduğundan fark eder mi daha sonra tüketim de düşme olur mu
Merhaba, aracınız hayırlı olsun.
Sıfır araçlarda tüketim km ilerledikçe düşüyor....

mehuca

Kayıtlı Kullanıcı
Herkese merhaba
Merhaba bende almış olduğunuz aracın aynisindan aldım. Sizin tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. Şu an aracınızın yakıtı ne durumda acaba. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Joseques

Teknik Destek Ekibi
Kayıtlı Kullanıcı
Aracın yakıtı neden artar bunu yazayım sanırım bütün cevaplarıda vermiş olurum...
hava şartları sogukta arac fazla yakar
manuel araclar icin debriyaj bittigi zaman cok yakar
otomatik araclar icin şanzıman yagı ve bakımı
kullanılan motor yag bakım malzemesi yani hava flitresi orjinal olmalı kesinlikle
lastikler... mevsimine göre lastik kulanın...

• Beğen
Tepkiler: mehuca

eature

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba bende almış olduğunuz aracın aynisindan aldım. Sizin tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. Şu an aracınızın yakıtı ne durumda acaba. İlginiz için şimdiden teşekkürler.
Şu an 3000 km de yakıt aynı şartlarda 5.2 lt reye

eature

Kayıtlı Kullanıcı
Şu an araç 3000 km de yakıt şehirler arası 5.2 litre yaktı aynı yolu yine sabit 100km de şehir içi 6.5 7 arası oldu gayet iyi bence

mehuca

Kayıtlı Kullanıcı
Şu an araç 3000 km de yakıt şehirler arası 5.2 litre yaktı aynı yolu yine sabit 100km de şehir içi 6.5 7 arası oldu gayet iyi bence
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.