Titanic

muzzy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
JOCCO' Alıntı:
Batmaz Denilen Gemi Nasil Batti

Yaptıklarını hiçbir kuvvetin yok edemeyecegini söylüyor ve adeta herşeye meydan okuyordu.

işte bu koyu renkli yazı her şeyi anlatıyor fark ettiyseniz titanic filminde de adam söylüyor bu gemiyi tanrı bile batıramaz diyor bilmeyenler dikkatle izleyebilir bu sözden dolayı batmıştır.Hatta bazı duyulan sözlere göre gemiden kurtulanlardan birisi de müslümanmış ve o sırada dua ya da Kur'an okuyormuş ama tam doğru mu bilmiorum

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muzzy' Alıntı:
işte bu koyu renkli yazı her şeyi anlatıyor fark ettiyseniz titanic filminde de adam söylüyor bu gemiyi tanrı bile batıramaz diyor bilmeyenler dikkatle izleyebilir bu sözden dolayı batmıştır.Hatta bazı duyulan sözlere göre gemiden kurtulanlardan birisi de müslümanmış ve o sırada dua ya da Kur'an okuyormuş ama tam doğru mu bilmiorum

muzzy ceza için cehennem ve kabir hayatı yaratılmış dünyadaki ise bence insanların dikkatsizlik ve işlerini düzgün yapmaması ağırlıklı olabilir bence ama değişebilirde emin değilim.

yani adamın müslüman olduğu için cezalandırılmadığı ve kurtulduğu düşüncesi garip geldi.

depremde ölenlerin çoğu müslümandı allah cezalandırdı öldüler dendi ölenler komple günahkarlarsa yanmışız dime.

gTUNerkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben demiştim onlara buzdağlarının arasında ne işiniz var bu gemi dayanmaz ama sakalımız çıkmadıki dağ:)

muzzy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi yok ben bi söylentiyi söledim bize din kültürü hocamız sölemişti