Kullanma Klavuzu-Araç kitapçığı

turo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşlar,

Forumda ve googlede aradım,Opel.com sitesinede göz gezdirdim ama araç kullanma klavuzuna ilişkin bir bilgi bulamadım.Ben ikinci el 1996 astra aldım.Bildiğiniz üzere araç içinde kullanma klavuzu olması gerekir ama ikinci el olunca bunu bulmak mümkün olmuyor.Benim kanımca firmaların resmi sitelerinde bu kullanma klavuzlarının pdf dosyası halinde sunulması gerekir.Belki vardır ama ben rastlayamadım.Konuyu kısa kesip sadete geleyim.Opel Astra Hatch Back 1996 model aracın kullanma klavuzunu bulabileceğimiz bir site yada yer biliyormusunuz?
İkinci olarak söylemek istediğim şey,bizim forumda bu kalvuzların bulunduğu bir yer ayıramazmıyız.Her modelin kullanma klavuzunu burada yayınlarsak bence daha güzel bir hizmet olur diye düşünüyorum.
Ne dersiniz?
Sevgi ve saygılar.

esadater

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katılıyorum bende çok aradım ama bulamadım..
resmi sitede bile yok elinde olan ,int. adresini bilen arkadaşlar paylaşırlarsa çok sevinirim
saygılar

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
opel türkiye sitesinde bir sayfa var ordan isteyebiliyorsunuz ben geçenlerde vectra a için istedim hemen ücretsiz olarak gönderdiler

esadater

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
halilakel' Alıntı:
opel türkiye sitesinde bir sayfa var ordan isteyebiliyorsunuz ben geçenlerde vectra a için istedim hemen ücretsiz olarak gönderdiler

link verebilirmisin

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel turkıyeyı ara onlar hemen yolluyorlar ama ellerınde mevcutsa cunku 10 yıldan sonra kıtapcıklar arsıv kısmına gıdıyormusbu yasal prosedurmus galıba.baska yerdede bulamazsın zaten

emirhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok iyi bi bilgi bende tigraninkini istiyecegim
sagolun

sbademci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben opel.com.tr'ye baktım öyle bir sayfa göremedim tam adresi yazmanız mümkün mü?

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sbademci' Alıntı:
Arkadaşlar ben opel.com.tr'ye baktım öyle bir sayfa göremedim tam adresi yazmanız mümkün mü?

musterı hızmetlerını ara en kesın cozum;) ben ole yaptım