Yeni Astra Vitesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xenonx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 3 ay önce aldıgım yeni astra nın witesi soyuldu daha dogrusu rengi attı serwise gittim degiştirdiler ama bunda da renk atmaya başladı bu sorunla karşılaşan warmı bide neden hararet göstergesi yok sizcede saçma degil mi ?

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kullanıma bağlı değişir dicemde. 3 ay da çok kısa bi zaman. eğer vites topuzuyla bi sorunu olan yoksa aracında imalat hatasıdır. hadi onu geçtik değişeninde aynı olması kullanıcı ile ilgili problemleri getiriyor akla. ben bu forumda bununla ilgili hiç bir problem okumamıştım.
bence hararet saatine gerek yok. zaten aracın hararet sınırını aştığında ekranda ışığı yanar merak etme.

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabada böyle bişey yok... senin vites topuzun ve direksiyonun deri değil mi?

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aractada bole bir problem yok... belki senin elin cok terledigi icin olusan bir sorun olabilir...

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
2 yil oldu hala bi sorun yok..
hareret gostergesi var setting tusuna 7 saniye basili tut

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
06cey66' Alıntı:
2 yil oldu hala bi sorun yok..
hareret gostergesi var setting tusuna 7 saniye basili tut
setting tuşu derken bildiğimiz üzerinde setting yazan tuş? teybin üstünde olan? valla iki yıldır kullanıyorum benimde haberim yok? aydınlattığın için sağol...

bu arada benimki easytronic oluğu için alüminyum plastik alaşım öyle bir sorun olmadı bende... El terlemesi en mantıklı gelen sebep... Çünkü ikinci parçada da kısa sürede aynı şikayetiniz olmuş.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede öyle bi sorun yok ilginç bencede terden olabilir

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım vıtes topuzunda soyulma olabılır ımalat hatasıdır servıste su ana kadar rastlamadım ama torpıtonun sayuldugunu bılıyorum bunlar kı satı garantı kapsamındakı parcalar bırde gosterge olayına gelın 06cey66 arkadasım sana cok gusel acıklamasını yapmıs ayrıyetten onada tessekkur edıyorum bende yenı ogrendımm:p :p hane servıste calısan adamda herseyı bılecek halı yok demıı...

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlız bu settings tuşu işe yaramadı. 7sn'den fazla hepsini denedim settings, bc dahil direksiyon tuşları dahil bir işe yaramadı. cosmolardamı var sadece? elegance benimki grafik ekran vs.. mevcut

xenonx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla arkadaşlar bilgilendirdiginiz için teşekkürler ama elimde terleme gibi bi olay olmuyo bende artık witesi degiştirirken sadece üstten tutuyorum rengi atmasın diye mümkün oldugu kdr dokunmuyorum :) bu arada setting tuşu bende de işe yaramadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...