Yeni Astra Vitesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenonx' Alıntı:
walla arkadaşlar bilgilendirdiginiz için teşekkürler ama elimde terleme gibi bi olay olmuyo bende artık witesi degiştirirken sadece üstten tutuyorum rengi atmasın diye mümkün oldugu kdr dokunmuyorum :) bu arada setting tuşu bende de işe yaramadı

bu konuyla ilgili olarak şunu söyleyebilirim şimdi kolçakta deri kaplama olduğu için ter (özellikle ter), güneş onun yapısını bozuyor zamanla bende deforme oldu biraz tabi 2 yıl geçti aradan. Viteste deriyse eğer aynı durum olabilir. Cila, deri koruyucu maddeler işe yarıyor...

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
evet radyonun yanindaki tus basin 7 saniye fln bip diye bi ses gelcek ondan sonra ilerleyin ok tuslari ile

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yeni astra H larda hararet göstergesi yoktur çünkü araçta kullanılan termostat elektronik kontrollü olup araçtan en iyi verimi almanız içiin motor kontrol ünitesi tarafından kontrol edilir daha hassa çalışma ve
çok yüksek verim sağlar

LilJon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2003 Opel Astra var vites topuzu hala sapa sağlam deri olduğu için bencede kişisel bi problem olabilir

emin28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazın hararet göstergesini antepde serviste sormuştum; motor soğutma suyu yüksek basınçlı kapalı bir sisteme sahipmiş, suyun kaynama sıcaklığı 120 derecenin üstündeymiş. 110 dereceden sonra ekranda aşırı ısı uyarısı geliyormuş. setting tuşunu bende denedim bir sürü bilgiler var hararete dikkat etmedim ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...