Yeni Opel Corsa

İLKNUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yeni opel corsayı gördünüz mü?

NighTFLighT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.snowboardturk.com
BEN GÖRDÜM ..... AMA ; GSİ ONUR İLE ARAMIZDA DAHA ÖNCEDEN KONUŞMUŞ OLDUĞUMUZ 200 HP OLAN GSİ TÜRKİYEYE MALESEF GELMEYECEK...

YORUMUM İSE :
ALIMLI BİR CORSA EDASINDAN ÇIKIP,YARAMAZ BİR ASTRA HAVASINDA BULDUM YENİ UFAKLIĞI ..

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç mevcut Fiat Grande Punto ile aynı şase ve mekanik donanıma sahip.Motor olarak bir yenilik yok, mevcut ecotec motorlarla devam ediliyor.Dış görüntü her ne kadar bana hitap etmese de gayet şık.İçi de gayet şık ama dvd haricinde çok büyük bir yenilik göremedim.Panoromik tavan ve jantta seçim şansı yaratılması güzel opsiyonlar ama uygulamada ne kadar başarılı olurlar tartışılır.Yürüttüğü C'MON PR kampanyası ile daha çok bayanlar ve 18-24 yaş arasının tercih edeceği bir otomobil olacak gibi görünüyor...Kısacası benim görüşüm sportif görünümlü bir araç olmaktan çıkıp daha ağır başlı ama şık bir araç olmuş...Mini astra :)

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Zaman içinde gelebilir ama...

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
NighTFLighT' Alıntı:
YORUMUM İSE :
ALIMLI BİR CORSA EDASINDAN ÇIKIP,YARAMAZ BİR ASTRA HAVASINDA BULDUM YENİ UFAKLIĞI .
+1000

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugun test etmek nasip oldu we çok hoşuma gitti kullandıgım araç 1.2 easytronik (8ohp) baya zewk aldım özellikle frenleri çok başarılı buldum benim kişisel düşüncem kullanması baya zewkli bi araç we tek sorun ön kaputu kesinlikle göremiosunuz :) ayrıca donanım listeside baya zengin arka taraf we bagaj genişletilmiş özellikle aynalar hoş olmuş minicooper tarzı ön konsol we cam mesafesi baya uzun uzatılmış kaput ben kısmetse almayı düşünüorum :) çok hoşuma gitti araç ayrıca test sırasında biraz zorladım we hızlanması 1.2 araca göre güzel yol tutuşuda bi hayli iyi ayrıca spor paket esp paket alınırsa çok daha iyi olucagına eminim kısacası ben begendim we gidip bakmanızını tawsiye ederim

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 Numara Bence Arac Ben Cdti Test Etme Sansini Yakaladin Gve Cok Seri Bir Arac Ic Dizayn Olarak Cok Mukemmel :) Bende Istiyorum Annee Duuy Sesimi Artik Yeterrr Combo Dan BIKTIMMMM :)