opel astra 1.4 club

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cyberfrs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba

bugun otomobil pazarında opel astra 1.4 club gordum
15.000 ytl ye bıraktı
89.000km de
2002 model
opel astra 1.4club
bu aradabanın + ve - leri nelerdir?
cok aksesuarlı olmadıgını biliyorum
2002 model olması beni cezbetti
ama pek kucukde 1 araba olmamasına ragmen 1.4 motor olmasına takıldım biraz..
90 beygir oldugu icin sorun olmaz dedi satıcı
tabi satıcının her dediinede inanmamak lazım. kullanan varsa + ve - lerini yazarsa sevinirim.

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cyber dostum bu aracların 1.4 ü 1.6 sından fazla yakar haberin olsun

cyberfrs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 performansı iyimidr peki?
ufak 1 arabada diil
1.4 motor yetiyor mu buna?
otomobilin dısı ve ici cok hosuma gitti
bi opel servisine mekanik teste sokucam. sorun yoksa alıcam gibi.
fiyat konusunda ne diyorsunuz?

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnde 99model war sedanı.çk yaktıı doğru şehir içinde 9buçuk ltre yakıyorum ama devirine göre gayet gzl gidiyor alt devirlerde sıkıntı yaşıyor ama 2500ü geçtikten snr kendne geliyor üst dewirleri zewkli.1,6motor focus yda 206 kadar ii çekmiyor yine de....

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben üç sene kullandım(2003-2006). aracın fazla yakması olayı gözle görülür bi fark değil onu söliim. ama şehir dışında bu fark tam tersine dönüyor. aracın 1.4 motora göre (90 hp) hızlanması ve çekişi iyi.çekiş sadece yokuşlarda özellikle klima açıkken hissediliyor. onun dışında sorun yok şehir içi gayet atak arkadaşların dediği gibi özellikle normal devirin biraz üzerindeyken. üstelik çok keyifli bir araç. dersen niye değiştirdin. tipim değildi.... :D

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Araç araştırma aşamasındayken özellikle araba konusundaki engin tecrübelerine çok güvendiğim bi abim demiştiki: ''1.6 motordan aşşasına bakma '' Küçük motorlar daha az yakıyo denir ama bu çok yanlış aslında.Çünkü daha fazla gaza basma ihtiyacı doğduğu için yakıt da artıyo.Dolayısıyla küçük motorlu arabaların ekonomikliği vergisindeki avantajdan öteye gidemiyo .
Bizim okulda bi hoca benden 3 hafta sonra 2004 model 1.2 clio aldı.Soruyorum arada hiç de az yakmadığını söylüyo özellikle ş.içinde.Ve daha kötüsü arabasının performansından hiç menun değil.1.4 olunca ve de Astra olunca daha farklı olur tabi.Ama bu kasalara en ideal motor 1.6
Tam 0 km Astra classic alma kararını vermek üzere olduğum günlerde şimdiki aracımla tanıştım :D Önce ikilemde kaldım.Bi tarafta 0 km 2006 model bi Astra classic;diğer tarafta 20.000 km de 2004 model Astra Njoy :confused: + ve - leri karşılaştırdım.Benim araçta Cd çalar var,çelik jant var,karartmalı-spor far ve stoplar var.Bu durumda -kendimce- mantıklı olanı yaptım daha fazla + sı olan 2004 ü tercih ettim.Ayrıca 7 milyar da az ödemiş oldum ... :)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Araç araştırma aşamasındayken özellikle araba konusundaki engin tecrübelerine çok güvendiğim bi abim demiştiki: ''1.6 motordan aşşasına bakma '' Küçük motorlar daha az yakıyo denir ama bu çok yanlış aslında.Çünkü daha fazla gaza basma ihtiyacı doğduğu için yakıt da artıyo.Dolayısıyla küçük motorlu arabaların ekonomikliği vergisindeki avantajdan öteye gidemiyo .
Bizim okulda bi hoca benden 3 hafta sonra 2004 model 1.2 clio aldı.Soruyorum arada hiç de az yakmadığını söylüyo özellikle ş.içinde.Ve daha kötüsü arabasının performansından hiç menun değil.1.4 olunca ve de Astra olunca daha farklı olur tabi.Ama bu kasalara en ideal motor 1.6
Tam 0 km Astra classic alma kararını vermek üzere olduğum günlerde şimdiki aracımla tanıştım :D Önce ikilemde kaldım.Bi tarafta 0 km 2006 model bi Astra classic;diğer tarafta 20.000 km de 2004 model Astra Njoy :confused: + ve - leri karşılaştırdım.Benim araçta Cd çalar var,çelik jant var,karartmalı-spor far ve stoplar var.Bu durumda -kendimce- mantıklı olanı yaptım daha fazla + sı olan 2004 ü tercih ettim.Ayrıca 7 milyar da az ödemiş oldum ... :)

en güzel verilen kararlardan biri bence süper :good:

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra Görünümlü Corsa,hiç bulaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...