Son Seyrettiğimiz Vizyon Filmler Ve Yorumlarimiz

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en son tokyo drifte gittim oda izlediğim fast&furioust serisinin en güzeliydi

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wallpaper2006hn2.jpg
,

ON NUMARA BİR FLİM ŞİMDİDEN ON DEFA OLDU İZLEDİĞİM

NighTFLighT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.snowboardturk.com
" tokyo drift fast&furioust " İZLEDİM NEDENSE BEN ÇOK BEĞENDİM .MÜZİKLER ÇOK GÜZELDİ....YANLAMALARINA HAYRAN KALDIM :)
MUTLAKA GÖRÜN DERİM BEN

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
NighTFLighT' Alıntı:
" tokyo drift fast&furioust " İZLEDİM NEDENSE BEN ÇOK BEĞENDİM .MÜZİKLER ÇOK GÜZELDİ....YANLAMALARINA HAYRAN KALDIM :)
MUTLAKA GÖRÜN DERİM BEN

evet, beğenmeyenler de çok ama bana göre serinin en iyisiydi, görsellik ve konu bütünlüğü olarak.. özellikle son sahnede Vin Diesel'in sürprizi filme fazlasıyla artı puan kazandırıyor..

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garfield 2 şişman sevimli kedinin son yaramazlığı :D bence güzel

muzzy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben en son dvixten lord of the rings 3 serininde expendıtını izledim artık 1. yi 27 2.yi 24 ve 3.yü 35 kere izlemiş olaraktan sölüom bütün dialoglarıda ezbereyim film gerçekten çok hoş heleki bu expendıtlar yani sinemadan bin kat daha güzel herkezin elinde bi tane bulunması gerekir die düşünüom:D böle bi yapıt yok bence görülmemiş sahnelerde zaten bi harika ama canınız sıkılıosa ve 10 saat falan boşluğunuz varsa ard arada izlemeniz gerekir derim:D

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
barcha' Alıntı:
evet, beğenmeyenler de çok ama bana göre serinin en iyisiydi, görsellik ve konu bütünlüğü olarak.. özellikle son sahnede Vin Diesel'in sürprizi filme fazlasıyla artı puan kazandırıyor..

evet izlenmesi gereken güzel bi filmdi ama serinin en güzeli dersek 1 ve 2 ye özellikle 1 e çok ayıp olur ;)

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geldım uzun zamandır takılamıyordun dvd ye SON SÜRÜS dıye bır fılm ızleyen varsa gercekten yorumunu beklıyorum ben cok begendım

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tnng_yln ben bu filmiizledeim açıkca güzel film,ama eksın fazla yok film de, hos arabalar var gercektende hele en son arabanın ucurumdan uçması internette değerine baktım yaklasık 60000 dolar falan yazık ya içim gitti dogrusu
NOT:bu film istanbulda kaçak olan ı hızlı ve öfkeli 3 diye piyasaya cıkmıs sahsen kendigözümle gördüm