CORSA C istanbul'da bir çok yerde altı sürtüyor bıktım yaaa

soneryen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar.

benim Corsa C İstanbul'da bir çok yerde altı sürtüyor. Aracıma body kit yaptırmayı düşünüyorum ama bu İstanbul'da ben onları kırmadan nasıl sürücem bilemiyorum. Benim Corsa C zaten hafif engebeli yerlede hep sürtüyor zaten. Birde yazın denize, ormana gitsek hemen parçalar geliriz her halde. Bu konuda body kit yaptıran arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum. Corsa C kullanan arkadaşlar sizin arabanızda sürekli sürtüyor mu?

kar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım corsam gls..2000..bılmıyorum aynı sorunmudur ama.benım arabada surtuyo.ama bız artık orta egzostan olduguna emınız..

soneryen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallahi ben bıktım, yazın bi deniz kenarıymış, bir piknikmiş gidemiyorum, veya gitsem bile arabayı gerilerde bırakıyorum. Etrafıma baktığımda insanlar arabalarını nerelere çıkardıklarını görüyorumda hayret ediyorum. Hele köye falan gittinmi arabayı pert ederiz.

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok berbat yarlere giriyom bazen ömerlide orman içine kadar soktum arabayı ve bi ton set geçtim memlekette daga çıkardım böyle bişiy olmadı bende yüksek diye seviniyom valla

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Nası oluyo ya hayret :confused: Bütün (aynı model) arabaların yükseklikleri eşit değil mi?O zaman bazısının altı değerken diğerininki değmiyosa o zaman değenin altı yaylardan falan düşürülerek alçaltılmıştır demekki ...

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga78' Alıntı:
çok berbat yarlere giriyom bazen ömerlide orman içine kadar soktum arabayı ve bi ton set geçtim memlekette daga çıkardım böyle bişiy olmadı bende yüksek diye seviniyom valla
+1 İstanbulda 7 aydır devamlı araba kullanıyorum. Daha şimdiye kadar arabanın altı sürtmedi. Hatta yazın izmit te kartepe ye çıkmıştım. Bildiğiniz dağ yolu. Tangur tungur çıktık ama orda bile hiçbir yere sürtmedi.
(Benim araç ta Corsa C)

send111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sürtüyor arkadaşlar malesef ama gerçek hem alçak yapmışlar hem süspansiyonlar yumuşak

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
send111' Alıntı:
sürtüyor arkadaşlar malesef ama gerçek hem alçak yapmışlar hem süspansiyonlar yumuşak
Corsa nın süspansiyonlarının sert olduğundan şikayetçi birçok arkadaşım var. Gerçekten de taksi ile geçerken hissetmediğim çukurları benim arabayla geçtiğimde kafam tavana çarpacakmış gibi oluyor.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bütün Opel lerin süspansiyonları diğer arabalara göre serttir zaten ...

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
ewt benim karlık vardı, artık yok çukurda kaldı :D