CORSA C istanbul'da bir çok yerde altı sürtüyor bıktım yaaa

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa C ama Motor Hacmi Nedir ?? Bnm Gördügüm KAdarıyla 1,0 Eco Motorlar Normalden Alçak Gözüküyor.Birde Egsoz Sistemini Kontrol Edin Gözlede Olsa Genelde Lastikler Koptugu Yada Eskisi Gibi Sert olmadıkları için Sarkma Yapabiliyor.Sürten Kısımda Egsoz Oluyor.Birde Kaç kişi Var Arabanın içinde Sürtme Yaparken

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa C ama Motor Hacmi Nedir ?? Bnm Gördügüm KAdarıyla 1,0 Eco Motorlar Normalden Alçak Gözüküyor.Birde Egsoz Sistemini Kontrol Edin Gözlede Olsa Genelde Lastikler Koptugu Yada Eskisi Gibi Sert olmadıkları için Sarkma Yapabiliyor.Sürten Kısımda Egsoz Oluyor.Birde Kaç kişi Var Arabanın içinde Sürtme Yaparken

katılıyorum...bende de zamanında 2004 corsa c 1.0 eco vardı ve diğer 1.2,1.4 corsalardan çok daha alçaktı hemde baya yanii:cool::cool::cool: aracımada hiç bişi yapmadım fillm cam haricinde öle yay takim tampon yapalım vs vs vs imkansız yani yerde gider araba ama bu 1.0 eco motorlu corsa c araçlar için geçerli diğerleri okadar da alçak gelmiyo bana genede bakmak lazım.:rolleyes:

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bende çok çektim ama sonunda kurtuldum lastikleri 185 65 14 yaptım araba otomatikmen 3-4 cm yükseldi artık hiç sürtmüyo