Neler Yeni
  • Sticker dağıtımlarımız başlamıştır. Sticker talebinde bulunmak için buraya tıklayınız.

Cyclone Opel Multimedia Sistemleri

üzeyir1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
üzeyir çekiçoğlu
Araç
opel astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
sport
Model Yılı
2014

gyazitekin

Moderatör
Araç
Opel Astra j
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2012
Merhaba bende nand flasla d2280 dosyaları var sorun çıkarsa yazarsınız.
üzeyir bey sizin sd kart dışardamı yoksa gögüsün içindemi çünkü sd kartsız format atamasınız
navigasyon isyiyorsanız onuda atarım
dikkat yedek almada sakın format atmayın

üzeyir1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
üzeyir çekiçoğlu
Araç
opel astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
sport
Model Yılı
2014
Merhaba bende nand flasla d2280 dosyaları var sorun çıkarsa yazarsınız.
üzeyir bey sizin sd kart dışardamı yoksa gögüsün içindemi çünkü sd kartsız format atamasınız
navigasyon isyiyorsanız onuda atarım
dikkat yedek almada sakın format atmayın
Sd kart dışarda. Yani çıkarabiliyorum. Navigasyonu da atın isterseniz onu da yükleyeyim

üzeyir1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
üzeyir çekiçoğlu
Araç
opel astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
sport
Model Yılı
2014
Tamam bekliyorum

üzeyir1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
üzeyir çekiçoğlu
Araç
opel astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
sport
Model Yılı
2014
Teşekkür ederim

nkaymaz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
nurettin
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Otomatik
Donanım
Sport
Model Yılı
2013
merhaba gyazitekin. bende yeni astra kullanıcısıyım ve aracımda cyclone multimedya mevcut.Ancak navigasyonu kullanamıyorum.
Navigasyona tıkladığım zaman hata mesajı veriyor. navigasyon yolu ve versiyon resimdeki gibi.Ne yapmam gerekiyor şimdiden teşekkürler

gyazitekin

Moderatör
Araç
Opel Astra j
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2012
merhaba gyazitekin. bende yeni astra kullanıcısıyım ve aracımda cyclone multimedya mevcut.Ancak navigasyonu kullanamıyorum.
Navigasyona tıkladığım zaman hata mesajı veriyor. navigasyon yolu ve versiyon resimdeki gibi.Ne yapmamgerekiyor şimdiden teşekkürler
Erhaba Çok kolay size çalışan bir ıgo navigasyon yolların ful güncel navigasyon flasdisk yükle ordan barta at çalıştır. Araç ta dontpanik var isterseniz oda da var hangisini istiyorsanız.

gyazitekin

Moderatör
Araç
Opel Astra j
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2012
navigasyonum setapı silinmiş olabilir
Sıkıntı yok basit bana [email protected] gmail.com a mesaj at hemen cozelim
mber: 699"]

[/QUOTE]

Tarık59

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Tarık yayva
Araç
1.3 astra
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2013
Merhabalar bende yeni astra j kasa 2013 model edition aldım yeni aynı teyıpgen bendede var fakat sd kart gırısını bulamıyorum usb den sarkı açamıyorum Bluetooth tan bağlanıyor telefonla konusuyorum ama sarkı açamıyorum flas bellek takıyorum onu görmuyor usb uzerıne tıklayamıyorum ayrıca usb girişlerini torpitodan çıkarmıslar

Revisorx

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Baris
Araç
Opel Astra J 1.3 CDTI Cosmo 2012
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2012
Merhabalar Astra J aracında 2012 sen bu yana kullandigim Cyclone cihazimin artik hiçbir şekilde dokunmatik ekranı çalışmaz oldu. Daha önce birkaç kez reset düğmesine basarak algılar hale gelmişti ama artık değişik zamanlarda onlarca kez reset attığım halde ekran hiçbir şekilde çalışmıyor. Ama cihaz çalışır durumda, örneğin CD düğmesi Cyclone un dvd arayüzünü getiriyor, USB takınca Windows dan ses geliyor, arka kamera çalışıyor vs. sadece dokunmatik ekran gitti. Sizce bir şey yapılabilir mi?

Hasip

Admin
Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Hocam ürünü söktürüp sağlam bir elektronik tamircine baktırmak lazım, muhtemelen donanımsal bir arıza mevcut.

gyazitekin

Moderatör
Araç
Opel Astra j
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2012
Merhabalar bende yeni astra j kasa 2013 model edition aldım yeni aynı teyıpgen bendede var fakat sd kart gırısını bulamıyorum usb den sarkı açamıyorum Bluetooth tan bağlanıyor telefonla konusuyorum ama sarkı açamıyorum flas bellek takıyorum onu görmuyor usb uzerıne tıklayamıyorum ayrıca usb girişlerini torpitodan çıkarmıslar
merhaba sd kart üst çerçeveyi sökün resim deki gibi ds kartı alın bilgisayara kopyalayın yedek alın ben size format atma ve yüklemenin nasıl olacağını yazarım yeni formatla büyük ihtimalle düzelir

gyazitekin

Moderatör
Araç
Opel Astra j
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2012
merhaba arayüz resmini atın- örnek resim- format dosyasını ve navigasyon yüklemesini yapalım sorun 100de 95 çözülür

gyazitekin

Moderatör
Araç
Opel Astra j
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2012
merhaba sistem menüsünde kalibrasyon ayarı var ona dokunun çıkan ekranda + işaretini takip edip dokunun düzelebilir