Neler yeni

Cyclone Opel Multimedia Sistemleri

tayfunkb

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2014
Merhabalar . Bir sorum olacak arkadaşlar. Aracı çalıştırdığımda otomatik olarak navigasyon menüsü devreye giriyor. Bunu nereden kapatabiliriz yardımcı olursanız sevinirim.

Model Yılı
2013
Merhabalar ; Hoşgeldiniz
Navigasyon dan çıkış yapıyormusunuz. yoksa arka planda çalışmaya devam ediyor mu?

tayfunkb

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2014
Aracın yenisiyimde . Çıkışı nereden yapıyoruz acaba?

Model Yılı
2013
Navigasyon programınız ne bilmiyorum ama ana menü de çıkış yapılan bir yer olacaktır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Necip535

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2012
Herkese iyi geceler aranıza yeni katıldım 2012 j kasa aracım var cyclone takılı aracımda Arac digital klimasız video izlerken arıza verdi vo filter eror arızası hali ile d2280 dosyasını yeniden yükleyip her seferinde sorunu düzeltiyordum fakat bu sefer düzelmedi başka d2280 dosyası yükledim oda digital klimalı olan içinmiş benim aracım için olan d2280 dosyasını bir türlü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkkürler

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Herkese iyi geceler aranıza yeni katıldım 2012 j kasa aracım var cyclone takılı aracımda Arac digital klimasız video izlerken arıza verdi vo filter eror arızası hali ile d2280 dosyasını yeniden yükleyip her seferinde sorunu düzeltiyordum fakat bu sefer düzelmedi başka d2280 dosyası yükledim oda digital klimalı olan içinmiş benim aracım için olan d2280 dosyasını bir türlü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkkürler
Sizin konunuz tam bir uzmanlık gerektiriyor. İnş. dosya elinde olan vardır paylaşır.

Necip535

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2012
Sizin konunuz tam bir uzmanlık gerektiriyor. İnş. dosya elinde olan vardır paylaşır.
yoksa bile j kasa aracı olup edition donanım paketi yani digital klima değil normal klima cyclone cihaz takılı olan arkadaş varsa burda D2280 dosyasını kopyalayıp bana atabilirse çok memnun kalırım

Mehmet Emin

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2014
Merhaba arkadaşlar. aracam opal astra j kasa. cyclone android cihaz taktırdım. ancak radyo çekişi çok düşük. şehirler arası yolda dinleyemediğim gibi şehir iiçinde de dinlemek çok zor. en dandik markalarda bile radyoda sorun yokken bu cihazda var. geneldemi bu marka böyle yoksa ayarlarda bir sorun olabilirmi. görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Anten sorunu olabilir mi ?? Bağlantıyı kontrol ettirmek gerekebilir.

Akın

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2015
Merhaba hocam 2015 opel astram var orta seviyede bir navigasyon taktırmayı düşünüyorum. Cyclone ile navimex arasında kaldım, hangisini önerirsiniz.

Model Yılı
2013
Merhabar Akın bey;

Kullanıcısı olduğum Cyclone ve diğerleri gün geçtikçe kendilerini yenileyerek güncel ortama ayak uydurmaktadırlar. bu sebepten aralarında pek fark görmüyorum aslında..
ki burada iş size kalıyor..

Not: Servis imkanı benim için önemlidir.

Akın

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2015
Teşekkür ederim hocam
Merhabar Akın bey;

Kullanıcısı olduğum Cyclone ve diğerleri gün geçtikçe kendilerini yenileyerek güncel ortama ayak uydurmaktadırlar. bu sebepten aralarında pek fark görmüyorum aslında..
ki burada iş size kalıyor..

Not: Servis imkanı benim için önemlidir.

vlknsolak

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2013
Arkadaşlar merhaba, ben bu güncelleme olayı için 2 soru soracağım.
1- Cyclone multimedia sisteminde usb' den sd karta veya dahili hafızaya aktarım var.(Sd kart cihaz üzerinde iken). Dolayısıyla hiç çıkarmasak SD kartı,, USB'den aktararak dosyaları bu güncelleme işini yapamazmıyız.
2- Ben aracı başkasından satın aldım. Navigasyon kısmına girince aplikasyon çalışmıyor diye uyarı alıyorum. Dosyalarına bakınca (cihaz üzerinden) maps falan içi boş. Silmişler, ve yazılım bozulmuş heralde, Ne yapmalıyım. Lisans numaramı dahi göremiyorum.

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Arkadaşlar merhaba, ben bu güncelleme olayı için 2 soru soracağım.
1- Cyclone multimedia sisteminde usb' den sd karta veya dahili hafızaya aktarım var.(Sd kart cihaz üzerinde iken). Dolayısıyla hiç çıkarmasak SD kartı,, USB'den aktararak dosyaları bu güncelleme işini yapamazmıyız.
2- Ben aracı başkasından satın aldım. Navigasyon kısmına girince aplikasyon çalışmıyor diye uyarı alıyorum. Dosyalarına bakınca (cihaz üzerinden) maps falan içi boş. Silmişler, ve yazılım bozulmuş heralde, Ne yapmalıyım. Lisans numaramı dahi göremiyorum.
Volkan hocam öncelikle telefonla Cyclone Türkiye destek numarası varsa arayınız. Kendilerine durumu iletiniz eğer yardımcı olmazlarsa internetten wince igo diye arama yaparak sd kart içine atıp navigasyonu aktif duruma getirebilirsiniz.

vlknsolak

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2013
Volkan hocam öncelikle telefonla Cyclone Türkiye destek numarası varsa arayınız. Kendilerine durumu iletiniz eğer yardımcı olmazlarsa internetten wince igo diye arama yaparak sd kart içine atıp navigasyonu aktif duruma getirebilirsiniz.
Teşekkür ederim Hasip Bey. İgo yu indirdim sd karta dediğim gibi usb den attım dosyaları ama exe dosyası özellikle gözükmüyor. Dolayısıyla navigasyon yolunu seçemiyorum. Yine de teşekkür ederim şimdilik navigasyon olmasa da olur diyelim.

Son düzenleme:
Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
wince versiyonu indirmeniz gerekiyor hocam exe gormeniz lazim yoksa calistirmazsiniz dediginiz gibi.

serifdurdu35

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
1.6turbo 180hp otomatik
Merhabalar. Buraz önce araniza katildim.
Yeni alfigi. Aracim da cyclone var.
1. Sd karti nerede?
2. Igo wince tavsiye link var mi?
3. Benim usb den telefonumu tanimadi. Samsung S7 edge
4. Tv cekmiyor desem yeri

Hepnixu cok tesekkurler.
Kazasız belasiz insallah herkese

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Merhabalar. Buraz önce araniza katildim.
Yeni alfigi. Aracim da cyclone var.
1. Sd karti nerede?
2. Igo wince tavsiye link var mi?
3. Benim usb den telefonumu tanimadi. Samsung S7 edge
4. Tv cekmiyor desem yeri

Hepnixu cok tesekkurler.
Kazasız belasiz insallah herkese
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Kullandığınız ürünün tam modelini yazabilirseniz sizin için araştırabilirim. SD kart bazı modellerde navigasyonun ön kısmında havalandırma deliğine benzer kapakların altında, bazı modellerde cihazın arkasından takılıyor. SD kartı çözdüğünüzde sanırım igo wince olayına tekrar birlikte bakabiliriz. Telefonu bluetooth ile bağlarsanız tanıyacaktır diye düşünüyorum usb üzerinden tanımayabilir. Tv konusunda malesef şehir merkezleri dışında birşey beklemeyin.

serifdurdu35

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
1.6turbo 180hp otomatik
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Kullandığınız ürünün tam modelini yazabilirseniz sizin için araştırabilirim. SD kart bazı modellerde navigasyonun ön kısmında havalandırma deliğine benzer kapakların altında, bazı modellerde cihazın arkasından takılıyor. SD kartı çözdüğünüzde sanırım igo wince olayına tekrar birlikte bakabiliriz. Telefonu bluetooth ile bağlarsanız tanıyacaktır diye düşünüyorum usb üzerinden tanımayabilir. Tv konusunda malesef şehir merkezleri dışında birşey beklemeyin.
Resim ekleyemedim malesef. Hangi urun diye

Bu konuyu okuyan(lar) (Kullanıcı(lar): 1, Misafir(ler): 0)