Neler yeni

Cyclone Opel Multimedia Sistemleri

Turgut

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2016
iyi akşamlar arkadaşlar. cyclone bu modeline ait kullanma kılavuzu nereden bulabilirim. Eğer elinizde varsa lütfen paylaşın. Diğer bir sorum ise cihazı fabrika ayarlarına döndürmek için şifre istiyor. Şifreyi bilen var mı. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

Turgut

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2016
Screenshot_20171011-210415_1.jpg Screenshot_20171011-210415_1.jpg iyi akşamlar arkadaşlar. cyclone bu modeline ait kullanma kılavuzu nereden bulabilirim. Eğer elinizde varsa lütfen paylaşın. Diğer bir sorum ise cihazı fabrika ayarlarına döndürmek için şifre istiyor. Şifreyi bilen var mı. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

yigit

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2015
Merhaba aracımda nocvox 1033 kullanmaktayım sorunsuz çalışırken dün aracımı çalıştırdığımda opel logosu çıkıyor ses açıp kapama etkin fakat NECVOX ana ekranı açılmıyor . resetledik yine aynı aracın kutup başını çıkarıp taktık yine aynı ne yapmam gerekli teşekkürler ..

terziib

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2014

• OPEL Astra J 12.4 İnç Android DVD ve Navigasyon Sistemi tesla tipi multimedya cyclone sitesinde görülüyor ancak henüz hiç bir yerde satışı yok bu cihazla ilgili bilgisi olan varmı...

Siyakat79

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
opel astra edition plus
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
edition plus
Model Yılı
2017
Merhaba aranıza yeni katıldım. 2017 edition+ araç aldım. Cyclone marka navigasyon takıldı. Ancak arayüzünden hiç memnun değilim . USB bellek okuma sorunu var ilk taktığımda okuyor daha sonra aynı belleği okumuyor. Bu konularda bilgisi olan var mı acaba?

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Cihazı
Merhaba aranıza yeni katıldım. 2017 edition+ araç aldım. Cyclone marka navigasyon takıldı. Ancak arayüzünden hiç memnun değilim . USB bellek okuma sorunu var ilk taktığımda okuyor daha sonra aynı belleği okumuyor. Bu konularda bilgisi olan var mı acaba?
Hoşgeldiniz, cihazınızın işletim sistemi android mi windowsCE mi?

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Şimdi arayüzden kastınız, radyo, bluetooth, müzik çalar vb. araçta sık kullanılan uygulamaların arayüzleri mi? Launcher arayüzü mü?

Siyakat79

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
opel astra edition plus
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
edition plus
Model Yılı
2017
Şimdi arayüzden kastınız, radyo, bluetooth, müzik çalar vb. araçta sık kullanılan uygulamaların arayüzleri mi? Launcher arayüzü mü?
Daha çok tema diyelim...Bendeki ne dış hava sıcaklığını gösteriyor ne de yol bilgisayarı ile ilgili bilgileri

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
1-Radyo ve bluetooth uygulamalarını değiştiremiyoruz, hiçbiryerde bir apk' ya rastlamadım
2-müzik uyg. Değişir fakat kumandadan şarkı değişmez,
3- ana ekranı değiştirmek istiyorsanız, (launcher) benim kullandığım bir uygulama var carwebguru adında, kendi içinde 10 civarı teması var

Siyakat79

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
opel astra edition plus
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
edition plus
Model Yılı
2017
1-Radyo ve bluetooth uygulamalarını değiştiremiyoruz, hiçbiryerde bir apk' ya rastlamadım
2-müzik uyg. Değişir fakat kumandadan şarkı değişmez,
3- ana ekranı değiştirmek istiyorsanız, (launcher) benim kullandığım bir uygulama var carwebguru adında, kendi içinde 10 civarı teması var
Cihazın kendi içinde tema seçenekleri yok sanırım...carwebguru uygulamasını google playda bulur muyum?

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
images.jpg
Ben bu temayı kullanıyorum...
2-3 ayda 10larca kombinasyon denedim bunda karar kıldım mecburen, yoksa yolda cihazı kurcalamaktan kaza yapıcaktım artık :)

Siyakat79

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
opel astra edition plus
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
edition plus
Model Yılı
2017

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Yol bilgisayarı bilgileri cihazda görüntülenmiyor obd bağlantısı yapılmadan, yol bilgi ekranımız yeterli bence gerek te yok.
Dış sıcaklığı hiç görmediniz mi yoksa sonradan bildirim çubuğunda mı çıkıyor?

Siyakat79

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
opel astra edition plus
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
edition plus
Model Yılı
2017
Yol bilgisayarı bilgileri cihazda görüntülenmiyor obd bağlantısı yapılmadan, yol bilgi ekranımız yeterli bence gerek te yok.
Dış sıcaklığı hiç görmediniz mi yoksa sonradan bildirim çubuğunda mı çıkıyor?
Aracı ilk aldığımda bildirim çubuğunda gördüm sonra tekrar görmedim

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Siz dikkat etmiyor olabilirsiniz belki. Bende bazen 5km sonra bazen 15km sonra bazen 2dk da çıkıyor. Klimayla ilgili bir mevzu. Bildirim çubuğunda dış sıcaklık görünmediğinde klima sıcaklığı ile oynayın (klima tuş grubunda herhangi bir işlem olabilir) , anında dış ortam ısısı bildirim çubuğunda belirecektir. Eğer sizde de bu yöntem işe yararsa, android cihazların muhtemelen tümüne has önemli bir eksisini tespit etmiş olucaz.

Bu konuyu okuyan(lar) (Kullanıcı(lar): 1, Misafir(ler): 0)