Neler yeni

Cyclone Opel Multimedia Sistemleri

Siyakat79

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
opel astra edition plus
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
edition plus
Model Yılı
2017
Siz dikkat etmiyor olabilirsiniz belki. Bende bazen 5km sonra bazen 15km sonra bazen 2dk da çıkıyor. Klimayla ilgili bir mevzu. Bildirim çubuğunda dış sıcaklık görünmediğinde klima sıcaklığı ile oynayın (klima tuş grubunda herhangi bir işlem olabilir) , anında dış ortam ısısı bildirim çubuğunda belirecektir. Eğer sizde de bu yöntem işe yararsa, android cihazların muhtemelen tümüne has önemli bir eksisini tespit etmiş olucaz.
Anladım. Deneyip sonucu yazayım çok teşekkür ederim

gyazitekin

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel Astra j
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2012
yoksa bile j kasa aracı olup edition donanım paketi yani digital klima değil normal klima cyclone cihaz takılı olan arkadaş varsa burda D2280 dosyasını kopyalayıp bana atabilirse çok memnun kalırım

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Usb kablosu cihaza temas etmiyor olabilir. bence aldığınız yere bir götürün, gerçi yapacakları yazılım yüklemek olacaktır, bundan daha teknik yaklaşım sergileyeni görmedim çünkü :)

Siyakat79

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
opel astra edition plus
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
edition plus
Model Yılı
2017
Usb kablosu cihaza temas etmiyor olabilir. bence aldığınız yere bir götürün, gerçi yapacakları yazılım yüklemek olacaktır, bundan daha teknik yaklaşım sergileyeni görmedim çünkü :)
Aynen tek bildikleri formatlamak

beratbicer07

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Mokka 1.6
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
Enjoy
Model Yılı
2014
1-Radyo ve bluetooth uygulamalarını değiştiremiyoruz, hiçbiryerde bir apk' ya rastlamadım
2-müzik uyg. Değişir fakat kumandadan şarkı değişmez,
3- ana ekranı değiştirmek istiyorsanız, (launcher) benim kullandığım bir uygulama var carwebguru adında, kendi içinde 10 civarı teması var

Aranıza yeni katıldım. Yardımlarınız teşekkürler şimdiden.
Neyse Benim windows ce galiba ozaman tema bulabilir miyim

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Aranıza yeni katıldım. Yardımlarınız teşekkürler şimdiden.
Neyse Benim windows ce galiba ozaman tema bulabilir miyim
Hoşgeldiniz, wince lerde çok fazla seçenek yok. Bir italyan vatandaş wince için bir çalışma yapmış ve çok para istiyor temaları için, bir rus vatandaş ta bu çalışma üzerinde ufak geliştirmeler yapmış ve bir rus sitesinden indirmiştim necvox p 1033 kullanırken.

Geçen wince kullanan arkadaşlar faydalanır diye bir araştırma yaptım fakat ücretsiz linki bir türlü bulamadım. http://kotixworld.blogspot.com.tr/?m=1
Burada ücretli,

Bir de s100 s150 s160 olayı var. Benim cihaz firmware'i s100'dü. S100 ve s150 s160 için temalar var. S100'ü s150'a güncelleyip android bile yapıyo bu kotix denen italyan vatandaş. S100'den s150'a olayı bana riskli gelmişti o zaman, 4 tane s100 teması ile idare etmiştim.

Bir de elinizde cihazınız orjinal yazılımı bulunsa dahi geri döndüremiyoruz, en azından ben beceremedim, beceremeyenleri de gördüm.

Ücretsiz linki bulamıyorum, roadnav adında bir site idi, google'a roadnav s100 yazıp araştırma yapmanız gerekiyor...

Cihazınızın firmware'i s100 olmayabilir. İyi araştırın...

Ben o 4 temadan da sıkılmıştım, tema yükleme dosyalarındaki png'lerle paint'te uğraşıp kendi temamı da yaptım ama sıkılıyo insan bir süre sonra. Arabayı satarken sordular cihaz hariç fiyatı ne olur diye, ben de cihazı almazsanız 2000TL daha isterim dedim :)

20170226_212432.jpg eski wince cihazımda temalardan biri...

Şimdi olsa ne yaparsın diye sorarsanız, çok lazım değilse aracın orjinal/dandik cd300 teybini kullanırım, telefonumu aux'e bağlarım daha kaliteli olamaz hiçbir android ya da wince.

Şu an piyasadaki en iyi cihazın kalitesi samsung s3 seviyesinde. Yine de illa multimedya lazımsa android derim...

Son düzenleme:

beratbicer07

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Mokka 1.6
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
Enjoy
Model Yılı
2014
Teşekkürler sizin yaptığınız temayı paylaşabilme şansınız var mı en azından o bile farklı

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Teşekkürler sizin yaptığınız temayı paylaşabilme şansınız var mı en azından o bile farklı
Bendeki içeriğin tamamı önceki aracın hafıza kartında gitti malesef.

Dediğim gibi ücretsiz linkleri bulmak gerekiyor, hala varsa...

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016

beratbicer07

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Mokka 1.6
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
Enjoy
Model Yılı
2014

Siyakat79

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
opel astra edition plus
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
edition plus
Model Yılı
2017
Flash bellek sorunu ile ilgili olarak servise gittim. TAhmin ettğimiz gibi fazla anlamıyorlar. En anlayanı bile boş. Ama sorunu çok eski flash kullanarak çözdüm. Yeni flashları tanımıyor. Dış ısı bilgisini de bu cihazın göstermeyeceğini söyledi. Halbuki aracı ilk aldığımda görünüyordu. İnandıramadım. .

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Flash bellek sorunu ile ilgili olarak servise gittim. TAhmin ettğimiz gibi fazla anlamıyorlar. En anlayanı bile boş. Ama sorunu çok eski flash kullanarak çözdüm. Yeni flashları tanımıyor. Dış ısı bilgisini de bu cihazın göstermeyeceğini söyledi. Halbuki aracı ilk aldığımda görünüyordu. İnandıramadım. .
Daha önce gördüğünüz halde, cihazın dış ortam sıcaklığını göstermeyeceğini söyleyen arkadaş benim sözümü malesef boşa çıkarmamış. Ama yeni flash'ları tanımamasını da anlayamadım. Usb sürümü farklı olabilir o da hızı etkiler... tanıması lazım. Neyse sorunu bir şekilde çözmenize sevindim. İşiniz görüldüyse çok da önemli değil.

UrTR

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
2011 Astra J Cosmo
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Merhaba,

aracımla işten eve gelirken hiçbir sorun yoktu fakat aracı park ettikten sonra multimedya zımbırtısı ccd modda takılı kaldı. Geri vitese taktığımda kamera açılıyor fakat daha sonrasında Mavi ekranda ccd modda kalıyor. Teyp veya ayarlar menüsüyle ilgili hiçbirşey ekrana çıkmıyor.

Eve gelip aracı park edip plaka + geri vites lambalarını led yaptıktan sonra bir daha çalışmadı multimedya. Led olayıyla bir alakası olabilir mi?

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Pek ilgisi olacağını sanmıyorum ama ledleri söküp eski ampüllerle deneyin.
Düzelmezse toplu iğne başı kadar bir reset düğmesi olacak, ona basılı tutun resetleyin.
Ccd mode nedir acaba bu arada?

Son düzenleme:

UrTR

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
2011 Astra J Cosmo
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Pek ilgisi olacağını sanmıyorum ama ledleri söküp eski ampüllerle deneyin.
Düzelmezse toplu iğne başı kadar bir reset düğmesi olacak, ona basılı tutun resetleyin.
Ccd mode nedir acaba bu arada?
reis iğneyle reset olayını denedim düzelmedi. yaşadığım ilçede bir sistemciye götürdüm akü kutup başını söktü 5 dk bekledi yine aynı.

ccd modu dediğim normal çalışıyorken geri vitese takarken bir sn lik falan mavi ekran görünüp sonra kamera görüntüsü geliyordu o mavi modda kaldı. Yani kamera modunda cihaz sürekli kamera görüntüsü vermeye çalışıyor fakat kamera aktif olmadığı için mavi şekilde kalıyor.

Bu konuyu okuyan(lar) (Kullanıcı(lar): 1, Misafir(ler): 0)