Neler yeni

Cyclone Opel Multimedia Sistemleri

abasak

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra J
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport+still
Model Yılı
2012
Arkadaşlar bu navigasyona Yunanistan ,Bulgaristan yada Avrupa haritası nereden yükleyebiliriz. Link vs bilen var mı?

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Arkadaşlar bu navigasyona Yunanistan ,Bulgaristan yada Avrupa haritası nereden yükleyebiliriz. Link vs bilen var mı?
İçindeki navigasyon programı İGO'ysa "igo bulgarian maps" şeklinde google üzerinden arayarak link bulup haritayı indirmeniz gerekiyor. SD kart içersine atarak normal şekilde kullanabilirsiniz.

Mhmt

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel astra
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2012
454C5230-0661-441B-9A19-C2E080D27127.jpeg
Arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni katıldım navisfonda böyle bir problemle karşılaşan oldumu acaba daha önce

Model Yılı
2013
Mehmet bey ;

Hoşgeldiniz.

1521096156244.png
Sistem ayarlarından işaretli alanı "Gözat " diyerek *.*exe dosysını kontrol ediniz.

Mhmt

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel astra
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2012

Ekli dosyalar

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mhmt

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel astra
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2012

Ekli dosyalar

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Cihazı sökmeden de windowsa geçerek aktarabilirsiniz. Ama nasıl olduğunuhatırlamıyorum

Mhmt

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel astra
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2012
Arkadaşlar sorunu hallettim usb den exe halindeki programı navigasyon yolundan seçerek yükleme yaptım. Adımların fotoğraflarını yükledim. İlginiz alakanız için çok teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

CemUğur

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel Astra
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Merhabalar, arabamda cyclone multimedya var ama navigasyon güncellemesi için sd kartı çıkarmam lazım ama sd kart yuvası yok bunun için multimedyayı sökmem mi gerek aracım astra j kasa edition usb den atmaya çalıştım dosyalar gözükmüyor güncellemeyi infonav.com.tr adresinden indirdim yardımcı olursanız sevinirim. Herkese iyi günler dilerim.

Son düzenleme:
Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Merhabalar, arabamda cyclone multimedya var ama navigasyon güncellemesi için sd kartı çıkarmam lazım ama sd kart yuvası yok bunun için multimedyayı sökmem mi gerek aracım astra j kasa edition usb den atmaya çalıştım dosyalar gözükmüyor güncellemeyi infonav.com.tr adresinden indirdim yardımcı olursanız sevinirim. Herkese iyi günler dilerim.
Bazı ürünlerde sd kartı çıkartmak için navigasyonun sökülmesi gerekiyor. Cihazın arkasında yer alıyor yuvası hocam.

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Malesef başka çözümü yok cihaz sökülüp sd kart arkasından çıkartılacak.

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Oyle yapicaz artik, tesekkur ederim dostum.
Cihazınız muhtemelen wince (windows'un küçükncihazlar,için geliştirdiği bir sürüm) işletim sistemine sahip. Sizin cihazda gördükleriniz (radyo, müzik çalar, navi vb...) de wince üzerinde çalışan bir uygulama. wince'ye erişmeyi başarabilirseniz (bildiğiniz windows, başlat, bilgisayarım, belgelerim vb...) mycomputer'de navigasyonun sd kartını, cihaz hafızasını ve diğer usb, sd kart'larınızı görebilir, güncelleme dosyanızı usb'den navi sd kartına atabilirsiniz.

Görüntüleme: https://youtu.be/3nhNwJxj8No

Paylaştığım linkte, güncelle tıklandığında altta otomatik windows başlat menüsü beliriyor. Sizde nasıl olur bilmiyorum ama güncelleme için bir multimedyacıya götürürseniz de bu yöntemle yapacağını düşünüyorum.

Ben necvox dvn-p1033'üm de winceye geçişi sağlamıştım.

Navigasyon yolu seç'i tıklayıp usb'deki dosyayı seçmeyi de deneyebilirsiniz.

Kolay gelsin...

Son düzenleme:

CemUğur

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel Astra
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Cihazınız muhtemelen wince (windows'un küçükncihazlar,için geliştirdiği bir sürüm) işletim sistemine sahip. Sizin cihazda gördükleriniz (radyo, müzik çalar, navi vb...) de wince üzerinde çalışan bir uygulama. wince'ye erişmeyi başarabilirseniz (bildiğiniz windows, başlat, bilgisayarım, belgelerim vb...) mycomputer'de navigasyonun sd kartını, cihaz hafızasını ve diğer usb, sd kart'larınızı görebilir, güncelleme dosyanızı usb'den navi sd kartına atabilirsiniz.

Görüntüleme: https://youtu.be/3nhNwJxj8No

Paylaştığım linkte, güncelle tıklandığında altta otomatik windows başlat menüsü beliriyor. Sizde nasıl olur bilmiyorum ama güncelleme için bir multimedyacıya götürürseniz de bu yöntemle yapacağını düşünüyorum.

Ben necvox dvn-p1033'üm de winceye geçişi sağlamıştım.

Navigasyon yolu seç'i tıklayıp usb'deki dosyayı seçmeyi de deneyebilirsiniz.

Kolay gelsin...
Bende ki navigasyon attigim resimdekinin aynisi dedigini yapicam hocam tesekkur ederim

Ekli dosyalar

engin86

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Enjoy Plus
Model Yılı
2011
Arkadaşlar merhaba. Bu akşam bir problemle karşılaştım. Cyclone ekran bir anda gitti. Aracım 2011 model. Resimde gördüğünüz gibi renk çıkıyor sadece ekranda. Geri vitese takınca arka kamera görüntüsü geliyor ama eskisi gibi net değil. Nedendir bilginiz var mı acaba?

20180404_013717.jpg

Bu konuyu okuyan(lar) (Kullanıcı(lar): 1, Misafir(ler): 1)