astra klima kompresörü

enjoy 2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra Njoy 2004 model arabamın kliması tatile giderken soğutmamaya başladı. Yol üzerinde rastladığım servislerden bir tanesi tamirinin olabileceğini, tamir edilemezse değiştirilmesi gerektiğini söyledi. Bir başka servis ise tamir edilemeyeceğini, değişim ücretinin 1500 YTL civarı olduğunu, İstanbuldan Direkt olarak ithalatçıdan 750 YTL ye getirtilebileceğini söyledi. Klimasız İstanbula döndüm.

Klima kompresörünün tamiri mümkün mü, değilse en uygun nerede nasıl yaptırabilirim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Erdal KARA
erdalkr@gmail.com

corsa_tolga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz ederiz abi (0 368 )2605253 OPel GÜZle/SİNOP arayın oradan resul beyi bulun ayrıntıları ondan öğrenirsiniz...

enjoy 2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke gelseydim.

Teşekkürler Sevgili Corsa Tolga. Tatil için Giresun' a gitmiştim. Dönüş planında bir kaç gün için Sinop' a uğramak ta vardı. İstanbul' da Sinoplu arkadaşımın daveti vardı. Keşke gelsydim. Kısmat . Sağol.

corsa_tolga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben teşekkür ederim...

enjoy 2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klima kompresörü

Astra Njoy 2004 model arabamın kliması tatile giderken soğutmamaya başladı. Yol üzerinde rastladığım servislerden bir tanesi tamirinin olabileceğini, tamir edilemezse değiştirilmesi gerektiğini söyledi. Bir başka servis ise tamir edilemeyeceğini, değişim ücretinin 1500 YTL civarı olduğunu, İstanbuldan Direkt olarak ithalatçıdan 750 YTL ye getirtilebileceğini söyledi. Klimasız İstanbula döndüm.

Klima kompresörünün tamiri mümkün mü, değilse en uygun nerede nasıl yaptırabilirim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Erdal KARA
erdalkr@gmail.com

ikarahal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm
Bostancıda bir yer var. Sadece klima isi yapıyor.
Her turlu aracın cıkma , tamir , bakım islerinde iyi is cıkarıyor.
İstersen bi ara

Sahinler Oto Klima
Kadıkoy Oto Sanayi Sitesi Huzur Hoca Sok no:52 Bostancı
0216-5757557

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Sanayide benimde iyi tanıdığım bir klimacı var. Lübnan ve bazı arap ülkelerinde de isim yapmış hatta... Malum o taraflarda sıcaklardan dolayı klimalar yetersiz geliyor. Bişiler geliştirmiş falan filan tam bilmiyorum.

Benim vectra' nında arıza yapmıştı. Birçok yer kompresör demişti ancak sorun 2YTL' lik contandanmış o keşfetmişti...

Eğer yolun düşerse yardımcı olurum çünkü adını unuttum yerin ve ustanın ancak giderek bulabilirim.

enjoy 2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler..

ikarahal' Alıntı:
slm
Bostancıda bir yer var. Sadece klima isi yapıyor.
Her turlu aracın cıkma , tamir , bakım islerinde iyi is cıkarıyor.
İstersen bi ara

Sahinler Oto Klima
Kadıkoy Oto Sanayi Sitesi Huzur Hoca Sok no:52 Bostancı
0216-5757557

İlginiz için teşekkür ederim...

enjoy 2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TheOne' Alıntı:
Sanayide benimde iyi tanıdığım bir klimacı var. Lübnan ve bazı arap ülkelerinde de isim yapmış hatta... Malum o taraflarda sıcaklardan dolayı klimalar yetersiz geliyor. Bişiler geliştirmiş falan filan tam bilmiyorum.

Benim vectra' nında arıza yapmıştı. Birçok yer kompresör demişti ancak sorun 2YTL' lik contandanmış o keşfetmişti...

Eğer yolun düşerse yardımcı olurum çünkü adını unuttum yerin ve ustanın ancak giderek bulabilirim.

Sağol Sevgili Serkan. Bahsettiğin yeri bende merak ettim doğrusu. Şu an işlerim çok yoğun ama fırsat bulduğumda teklifini değerlendireceğim. İlgin için Çok teşekkür ederim.

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Önemli değil... Müsait olduğunda yardımcı olmaya çalışırım. Yanlış hatırlamıyorsam Adem Usta...