Arkadaşlar size ilginç bir soru...!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkesin görüş ve yorumlarını merak ediyorum bu konuda..Bazıları için aptalca ve gereksiz bir konu gibi gelebilir..Onlar kusura bakmasın:)

Hani bu bazı yolarda hız kesici metal kabartmalar var ya...fosforlu-ışıklı ufak kare şeklinde (tam ismini bilmiyorum) onlara durmaya yakın hızlamı girmek yoksa belli bir hızla mı ( 30-40 gibi) geçmek araç için daha yararlı olur??..Mantığım yavaş girmek diyor ama o zamanda çok sallıyor aracı,,hızlı geçince bir anda geçiyorsun..Tam karar veremedim.Yorumlarınızı bekliyorum.Hadi bakem:D

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında çok güzel bir konuya parmak bastın. hergün defalarca ağzımı bozuyorum bu tarz ENGEL diye insanların ve arabaların canına okuyan zımbırtılar yüzünden

Ben kesinlikle resmen durarak geçiyorum.
Arabayı gerçekten YIPRATAN şeyler bunlar. Ön Takımı komple yorduğu gibi "Lastiklerin Çelik Tellerini"de çok fazla yıpratıyor.

Bu nedenlerle ben durarak geçiyorum adeta...

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sinir durumuma göre değişiyor sakinsem yavaşça değilsem uçarak geçiyorum.. :D tabiki yavaşça geçmek en iyisi...

turko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ok.şu an kadarki yorumlar yavaş geçmek yönünde..sağolun

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KA®ANLIK' Alıntı:
Aslında çok güzel bir konuya parmak bastın. hergün defalarca ağzımı bozuyorum bu tarz ENGEL diye insanların ve arabaların canına okuyan zımbırtılar yüzünden

Ben kesinlikle resmen durarak geçiyorum.
Arabayı gerçekten YIPRATAN şeyler bunlar. Ön Takımı komple yorduğu gibi "Lastiklerin Çelik Tellerini"de çok fazla yıpratıyor.

Bu nedenlerle ben durarak geçiyorum adeta...

ya Engin Valikonağı caddesinde var bu metal şeylerden trafik açıkken senin dediğin gibi durmak değil yavaşlamak bile mümkün olmuyor takır tukur geçiyoruz üstünden. :mad:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla nasıl geçersen geç de sakın tam üstünde fren yapma, işte o zaman fena..

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bayramın 3.günü Manisa da bi kasisten geçtim.Allah sizi inandırsın yarım metre genişlik ve oldukça yüksek abartmıyorum.Aksilik ya araba da kalabalık o sırada.Daha önce de geçtim o yerden ama boşken.Arkada 4 yetişkin arkadaş ve önde 2 de biz.Yavaş geçtim aslında ama altı bi sürt taaak ! Hatta orda geçenler bile durup baktılar.İçim acıdı harbiden.Biraz ileri çekip durup baktık ama görünen bişey yok.Ertesi günü aracı servise götürdüm.Hemen lifte kaldırıp baktık ki o ses egzos sürtmesiymiş.Orta kısımlarında bi yer izi bile duruyo.Allah'tan bi hasar falan yok.Allah yarattı demicen bi güzel dövücen bu adamları yada mahkemeye verecen.Ayıp be,utanmasalar yola mayın döşeyecekler ... :eek: :( :mad:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Valla nasıl geçersen geç de sakın tam üstünde fren yapma, işte o zaman fena..
çok dogru dıyorsun arkadaslar kasısı son anda farkettıysenız duramayacagınızıda aklınız kesdıyse sakın fren yapmayın dıreksıyon hakımıyetı ve önduzen ıcın en ıysı dırek gecmek

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yawas en ıyısıı

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hız kesici butonlardan kesinlikle yavaş geçiyorum.Kauçuk olanların,çok ciddi zararlar vereceğini sanmıyorum ama döküm olanları tam bir felaket

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...