astra g voltaj düşüklüğü

DaRkFaCe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Astra G Kullaniyorum Ama Arab Calisir Waziyette Iken Direksiyonu Cewirdigim Zaman Farlarda Iç Kabindeki Kontrol Panellerindeki Işiklar Sanki Voltaj Duser Gibi Oluo Sabitledigim Zaman Ise Orjinal Haline Dönüyor... Sizce Neden Bu__??:( :( :(

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alörnatörün şarjını ve aküyü kontrl ettir.onlarda problem çıkmassa kontrol edilmesi gerek.veri listesinden ehps pompasının çektiği akıma bakmak gerek.sen öncce aküyüve alternatörü kontrol ettir

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Power direksiyon fazla akım çekiyo olabilir ...

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hidrolik direksiyonlarda direksiyonu çevirince normalde devir düşüyor. Ben de şunu merak ediyorum. Direksiyonu sona dayayınca motorun sesi değişiyor. Niyekineki???

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elektro servo dıreksıyon lu arabaların hepsı dıreksıyonu cevırıken voltajı dusurur mesela aksam park halındeyken farları yakın ve dıreksıyonu az bırsey cevırıp bırakın farlar zayıflar ve gerı canlanır bu normaldır cunkı cok yuksek voltajla calısoyor o dıreksıyonlar, ama sıstem ıc göstergelerı etkılemez onun ıcın kontrol ettırmek gerekır bırde tum hıdrolık dıreksıyonlar elktro servo dahıl hepsı son tura dayadıgınızda ses yapar o ses hıdrolık tahlıhe sesıdır gayet normaldir ama bırde normal hıdrolık dıreksıyonlar son turda cıyag dıye ses cıkarıyorsa kayıs gevsek demektır

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
astrammm' Alıntı:
bırde tum hıdrolık dıreksıyonlar elktro servo dahıl hepsı son tura dayadıgınızda ses yapar o ses hıdrolık tahlıhe sesıdır gayet normaldir
:good:

DaRkFaCe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astram Kardes Walla Rahatlattin Benİ Dİreksİyonu Cewİrdİgİmde Farlarda Woltaj Dusuyodu Bu Normal Dedin Ama Direksiyonu Cewİrdİgİmde Konsol Icinde Isiklarda Etkilenio Sence Neden Olabilir AkÜ'den Olabilirmi?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DaRkFaCe' Alıntı:
Astram Kardes Walla Rahatlattin Benİ Dİreksİyonu Cewİrdİgİmde Farlarda Woltaj Dusuyodu Bu Normal Dedin Ama Direksiyonu Cewİrdİgİmde Konsol Icinde Isiklarda Etkilenio Sence Neden Olabilir AkÜ'den Olabilirmi?
sen sarjını ve akusunu kontrol ettır dedıgımı tut gıttgım yoldan gıtme