İstanbul İftar Yemeği (08.10.2006)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

opel astra 2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bir daha ki organizasyona bende gelmek isterim,işlerim yogun oldugu için gelemedim ama inşallah bundan sonraki istanbul buluşmalarina gelmeye calişicagim..sizlerle tanişmak ve opel ailesi olarak tek yürek olmak,bu tür organizasyonlar yapmak cok güzell.......

tek kelimeylee organizasyonunuz mükemmel abi...

bryanbrain

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa Stop Problemi

Arkadaşlar, 2001 model 3kapı 1.4 16v corsa arabamı alalı 4 ay oldu. fakat şu an arabamda şöyle bir problem var:
normal süratte seyahat ederken, birden araba titremeye başlıyo ve debriyaja basıp vitesi boşalttığım an istop ediyor.

gitmiş olduğum tamirci, "motor" kısmında bir sorun olmadığınu söledi (bilgisayar ile kontrol sonrası), test sürüşü filan yapıldı. Gerçekten de araba belli zamanlarda yapıyor. Sonra gövde kısmına baktığımızda "Gövde Kontrol Ünitesi" diye bi elektronik parçanın "yüksek gerilim" verdiğinden dolayı bu arızaya neden olabileceğini sölüyorlar. Yaklaşık 300YTL.

Bu konu ile ilgili bana bilgisi olan varya ve aynı problemle karşılaşan varsa geri dönmesini rica ederim.

Teşekkürler

brainbryan@hotmail.com

Nida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nidasan.com
bryanbrain' Alıntı:
Arkadaşlar, 2001 model 3kapı 1.4 16v corsa arabamı alalı 4 ay oldu. fakat şu an arabamda şöyle bir problem var:
normal süratte seyahat ederken, birden araba titremeye başlıyo ve debriyaja basıp vitesi boşalttığım an istop ediyor.

gitmiş olduğum tamirci, "motor" kısmında bir sorun olmadığınu söledi (bilgisayar ile kontrol sonrası), test sürüşü filan yapıldı. Gerçekten de araba belli zamanlarda yapıyor. Sonra gövde kısmına baktığımızda "Gövde Kontrol Ünitesi" diye bi elektronik parçanın "yüksek gerilim" verdiğinden dolayı bu arızaya neden olabileceğini sölüyorlar. Yaklaşık 300YTL.

Bu konu ile ilgili bana bilgisi olan varya ve aynı problemle karşılaşan varsa geri dönmesini rica ederim.

Teşekkürler

brainbryan@hotmail.com

PUHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAA KOPTUM YAAAAAAAAAAAA.... :kop: :kop: :kop: :kop:

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D

Crack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mehtap.org
skyeye' Alıntı:
Gayet güzel bir organizasyon oldu, katılan herkese teşekkürler.Arayı fazla uzatmayıp tekrarlayalım. ;)

ÜSTAD BEN SENİ GOREMEDİM? ya da gorusemedik ya da ben hatirlamiorum:confused:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Crack' Alıntı:
ÜSTAD BEN SENİ GOREMEDİM? ya da gorusemedik ya da ben hatirlamiorum:confused:

Valla ben de pek iyi hatırlayamıyorum, hanımla gelmiştik, pidecide dışarıda kalan 4'lü masada oturduk.Nida'nın koyduğu resimlerin en sondakinde Yavuz'la beraber bi fotomuz var, oradaki eleman zat-ı alim olur :)

Comwolf1980

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bryanbrain' Alıntı:

Teşekkürler

brainbryan@hotmail.com

Ya ben şimdi buraya bir cevap yazacam ama kardeş'in "bryanbrain" bulabileceğinden şüphe ettiğim için yasmıorum :D
"bryanbrain" Şayet bu sayfayı tekrar bulabilirsen aşağıdaki topic'de kendini tanıtabilirsin. O zaman cevap alabileceğini düşünüyorum. Kolay Gelsin.
http://www.opelim.net/forums/forumdisplay.php?f=11
BURAYA TIKLA bryanbrain :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...