jant hava kaçırıyor

@hmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
A kasa vectra gt aracımın orijinal jantının bir tanesi hava kaçırıp lastiğin inmesine neden oluyor.bunun tamir edilmesi mümkünmüdür?

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jant ı herhangi bir lastikçiye götürüp yamuk bölümü makine ile düzelttirilebilir. Ancak bazı jant ların bu işlemde kırıldığını duydum. O yüzden iyi biryerde yaptırmakta fayda var. Maliyetinin çok tutacağını sanmıyorum. ben arabayı yeni aldığımda benden önceki sahibinden kalma böyle bir jant yamuğu vardı. Onu düzelttirmiştim. Yaklaşık 10 lira falandı sanırım.
Gitmişken eğer rot ayarı zamanın falan geldiyse onları da yaptır toptan ucuza çıkarsın ..

@hmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jantta herhangi bir yamukluk ve darbe yok.(aracın orijinal alaşımlı jantıdır.)iç kısımdan jantın tam ortasından hava kaçıyor.yani jantın kenarından yanaktan falan değil.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Jantı tamir ettirmen gerekecek arkadaşım ...

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim yaparlar bizim gt yi de ilk aldığımızda arka lastiğin biri kaçırıp duruyodu belki lastikler çatlamıştır. kılcal deliklerden kaynaklanabilir problem,lastiklerin kaç yıllık

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torsion' Alıntı:
kardeşim yaparlar bizim gt yi de ilk aldığımızda arka lastiğin biri kaçırıp duruyodu belki lastikler çatlamıştır. kılcal deliklerden kaynaklanabilir problem,lastiklerin kaç yıllık

:good: Olabilir...Lastikçiye götür bi baksın....