dizel araçlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
50 yaşında bi adama da pati çektirmek falan abes kaçar yani millet bi taraflarıyla güler ... :(

tolgahan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim Combo m 1.7 dti .bende bayırlarda zor kalkış sorunu yaşıorum.hem araba ağir, hem motor az geliyor. O tonajda bi arabaya hemde yükle gitmesi planlana bi araya böle 1.7 70 bg bi motor koymaları saçma olmuş.arabamın herşeyinden memnunun fakat sollamaya çıkarken bu olaydan dolayı 2 kere düşünüyorum.Çünkü araç kendini çok kasıyor. Ama patinaj olayını her yerde rahatlıkla yapabilyorum.Ama lastiklerimi yenilikten sonra yapmıyorum artık...

caglar2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yardımcı olursanız sevinirim....

Arkadaşlar bende 94 model lpg li vectra var.Arabayı yenilemeyi düşünüyorum.Sizce 2001 model dizel vectra mı yoksa 2004 model 1,6 benzinli opel mi alıyım.Hangisini tavsiye edersinizi?

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ORDUdrift' Alıntı:
kalkarken adam gibi badanaş çektiren varmı ben beceremiyorum ne kadar denesemde çakılda yıkıyor ortalıgıı ama asfalt da yapmıyor tekerler ısınırsa yapıyor neden boyle

hem kalkerken hemde 2.viteste bile çektirdim.. ayrica Mersinde yaşadiğimdan dolayı ve burdada tepe yokuş olmadiği için pek rastlamadim öyle bayırda arabanin tıkanmasina filan, bikaçkere toroslara çiktim yaylaya ama ordada canavar gibi gidiyordu.. ayrica klimadan bahseden arkadaşlar yazlik klimadan bahsediyor dimi?

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayni sorun bendede var hele motor ilk calistiginda ufacik yokusu bile cikmior :) sen git 38 milyar var arabayi al ondan snra tofas gibi yokus cikmasin rezil ol:)...
ben bunu yaklasik her aksam okuldan donerlen park ettigim yerde yasiorum ama bunu onlemek icin arkadaslar cekin el frenini deviri getirin 3 ile 4 bin arasina turbo devreye girsin o anda kaldirin arabayi kalkiyor...
bu arada ordudrift araba rahat 210 filan yapior ama benden sana tavsiye bu araba ile 170 180 i fazla gecme zorlama arabanin motoru ztn ufak ve zorladikca motoru hirpalarsin yazik yapma yani bence... dikkat et o konuya

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum ben arabanın o gidişi hakkında bir sorunum yok ben arabayla zaten 200 ü gördüm ki o anda 6 ya atmıstım arabayı ama trafik musade etmediğiiçin daha fazla gidemedim ben sadece asfaltta bezaen diyorum herzaman yapmam azıcık ortalıga tatlı bir lastik sesi versin yeterli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...