Saat başı işçilik ücretleri ve enayi yerine konmak!!!

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bogazicine gidiyorum cengelköy şu ana kadar şikayetim olmadı ama bilemem ilerleyen zaman olurmu

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Balıkesirde öz-op var ne zaman önünden geçsem sürekli yoğun oluyor.Genelde yeni opeller harici hepsinde plakalığınıda görüyorum.Baya tercih edildiğine göre iyi bir yerdir.
balıkesir sanayi de mi nerdedir bu öz-op acaba
bana da çanakçı pompa isminde bir bosch servis onerildi hem özel servismiş hem de boschcar bunu oneren de mehmet gazıhan usta ( rapıd chıp satısı yapıyor )

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana da çanakçı pompa isminde bir bosch servis onerildi hem özel servismiş hem de boschcar bunu oneren de mehmet gazıhan usta ( rapıd chıp satısı yapıyor )

öz-op yeni sanayi sitesinde yani terminalin orda girip 1 tur atarsanız bulursunuz.

Bosch çanakçı pompaya gitmedim ama köydeşe gitmiştim çok büyük bir yer değil 3 çalışan var sadece öz-op daha kapsamlı bir yer gibi geldi bana:rolleyes:

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bursa içinde istersen gökderede pazar yerinde burak oto servis var. raif usta işinin ehlidir bilen bilir.